Akranes – Valur – Typy bukmacherskie 17 lipca (sobota)

Sobotnie spotkanie pomiędzy Akranes a Valur można nazwać walką Dawida z Goliatem, gdyż po dwunastu rozegranych meczach jedni są liderem, a drudzy plasują się na ostatnim miejscu w tabeli. Zapraszam do analizy.

Typy Dnia – 17 lipca (sobota)

Akranes vs Valur. Typ i Analiza

Z dorobkiem dwudziestu siedmiu punktów pierwsze miejsce w tabeli zajmują piłkarze Valur. Oczywiście bukmacherzy stawiają ich w roli murowanego faworyta, gdyż w lidze rzadko zawodzą.

W dwunastu rozegranych spotkaniach odnotowali osiem zwycięstw, trzy remisy i jedną porażkę. Jednak eliminacjami Ligi Mistrzów nie pocieszyli się zbyt długo. Przygodę zakończyli już po pierwszej rundzie.

Jak wiadomo dwukrotnie mierzyli się z Dinamem Zagrzeb. Dwa mecze zakończyli porażką, na wyjeździe 2-3 oraz u siebie 0-2. Tak więc dziś piłkarze Valur skoncentrować się mogą tylko i wyłącznie na rozgrywkach ligowych.

Ostatnie spotkanie z Hafnarfjordur zakończyli zwycięstwem 2-0. Myślę że w najbliższą sobotę ponownie zainkasują trzy punkty. Ich przeciwnik Akranes to drużyna z najniższej półki, która po dwunastu grach ma zaledwie sześć punktów na koncie przez co zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.

Bez dwóch zdań gospodarze są w zdecydowanie słabszej formie. W trzech ostatnich meczach wywalczyli tylko jeden punkt w starciu z Keflavik 2-2. Natomiast po meczach z Vikingur Reykjavik 0-1 i Leiknir 0-2 musieli pogodzić się z porażką. Na swoim boisku Valur wygrał z Akranes 2-0. Na wyjeździe też powinien sobie poradzić.

Typ: 2

Marco

Marek jest typerem, który od lat na forum bukmacherskim BetOnline posiada status legendy. Jego skuteczność z piłki nożnej jest powszechnie znana, jakość analiz również należy do absolutnej czołówki bukmacherskiej.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button