Alaves – Leganes – 13 grudnia (piątek)

W piątek trzynastego, kto będzie miał większego pecha? piłkarze Alaves czy Leganes? Goście potrzebują punktów jak ryba wody, ponieważ znajdują się w strefie spadkowej. Zapraszam do analizy.

Typy Dnia – 13 grudnia (piątek)

La Liga: Alaves vs Leganes. Typ i Analiza

Leganes to zespół który zajmuje przedostatnie miejsce w La Liga, zespół który w szesnastu rozegranych meczach tylko dwukrotnie cieszył się ze zwycięstwa, poza tym trzy razy zremisował i odnotował aż jedenaście porażek.

Mimo to w Leganes w dalszym ciągu wierzą bukmacherzy, a przede wszystkim kibice którzy robią wszystko, by ich ukochana drużyna zakończyła sezon poza strefą spadkową. Spodziewam się tego, że w piątek Leganes zdobędzie jakiekolwiek punkty, ponieważ przeciwnika aż tak wymagającego nie ma.

Ostatnio przed własną publicznością wygrało z Celtą Vigo 3-2. Dobry występ zaliczył Oscar który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. We wcześniejszych trzech meczach Leganes zdobyło tylko jeden punkt gdzie wywalczyło na terenie Realu Sociedad 1-1. Następne dwa mecze przegrało, ale z bardzo wymagającymi rywalami, bo z Barceloną i Sevillą.

Pozostawiło jednak po sobie dobre wrażenie, rozegrało mecze po których kibice mogą być dobrej myśli przed następnymi spotkaniami. Z Leganes męczyła się Barcelona która skromnie wygrała 2-1, męczyła się także Sevilla która wygrała 1-0. Jak więc widać, Leganes nie jest aż tak słabe jak się może wydawać.

To ważne że ostatnio wygrało z Celtą, ponieważ w odróżnieniu od Alaves które przegrało dwa ostatnie mecze jak widać goście przystąpią do tego spotkania w lepszych nastrojach. Po porażce na swoim terenie z Realem Madryt 1-2 ostatnio gospodarze przegrali także z Granadą 0-3.

Na wyjeździe nie byli w stanie rywalowi sprawić większych problemów, Deportivo stworzyło sobie zaledwie pięć sytuacji bramkowych i oddało tylko jeden strzał w światło bramki. W poprzednim sezonie w dwóch starciach z Alaves Leganes zdobyło cztery punkty, u siebie wygrało 1-0, a na wyjeździe zremisowało 1-1. Jak będzie w piątek? patrząc na jego ostatnie mecze też powinno jakieś punkty zdobyć.

Typ: X2

Marco

Marek jest typerem, który od lat na forum bukmacherskim BetOnline posiada status legendy. Jego skuteczność z piłki nożnej jest powszechnie znana, jakość analiz również należy do absolutnej czołówki bukmacherskiej.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button