Benfica – Sp. Moskwa – Typy bukmacherskie 10 sierpnia (wtorek)

W czwartej rundzie kwalifikacji Champions League powinna zameldować się Benfica która przed tygodniem w Moskwie wygrała ze Spartakiem 2-0. Na Estadio da Luz także spodziewam się jej zwycięstwa.

Typy Dnia – 10 sierpnia (wtorek)

Benfica vs Spartak Moskwa. Typ i Analiza

W odróżnieniu od Spartaka Moskwa Benfica jest bardziej doświadczoną drużyną jeżeli chodzi o europejskie puchary. W Moskwie Portugalczycy pokazali się z lepszej strony. Po bramkach Silvy i Gilberto odnieśli zasłużone zwycięstwo.

Sezon ligowy także rozpoczęli zgodnie z planem, od wyjazdowego zwycięstwa z Moreirense 2-1. Jak więc widać, do rewanżowego spotkania ze Spartakiem Moskwa piłkarze Benfiki przystąpią w dobrych nastrojach.

Przed nowym sezonem rozegrali także parę spotkań towarzyskich w których zaprezentowali się dość dobrze. Większość meczów wygrali. W przeciwieństwie do rosyjskiego klubu Benfica jest drużyną mocniejszą kadrowo.

Ostatnie mecze pokazały, że piłkarze Spartaka nie są w najlepszej formie. Najlepiej o tym świadczą dwie ostatnie porażki. Poza przegranym spotkaniem z Benficą, ostatnio w lidze w trzeciej kolejce w Moskwie niespodziewanie przegrali z Nizhny Novgorod 1-2.

Na inaugurację rozgrywek na wyjeździe zostali pokonali także przez Kazań 0-1. Przypadek? nie sądzę. Goście nie mają kim straszyć. Dlatego moim zdaniem w Portugalii nie mają czego szukać.

Typ: 1

Marco

Marek jest typerem, który od lat na forum bukmacherskim BetOnline posiada status legendy. Jego skuteczność z piłki nożnej jest powszechnie znana, jakość analiz również należy do absolutnej czołówki bukmacherskiej.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button