Betclic – co to za bukmacher?

Betclic to firma bukmacherska powstała kilkanaście lat temu we Francji. W 2005 roku założył ją Francuz, Nicolas Beraud wraz ze swoim współpracownikiem. Początkowo wkład własny w firmę wynosił 3 miliony euro. Włożone w rozwój firmy pieniądze bardzo szybko mu się zwróciły – wszystko to dzięki jego wrodzonej zdolności do robienia interesów. Betclic z miesiąca na miesiąc stawał się coraz potężniejszym bukmacherem, co nie umknęło uwadze konkurencji. Szybko do prezesa Betclica zgłosił się inwestor, firma Mangas Gaming, która zaproponowała wykup 75% jego udziałów za kwotę 50 milionów euro. Dzięki inwestorowi firma może dzisiaj dalej dynamicznie się rozwijać, czego dowodem jest również wejście na polski rynek zakładów wzajemnych.

betclic legalnie w polsce 2019
Zakłady bukmacherskie Betclic – legalny bukmacher w Polsce

Betclic – nowy bukmacher na polskim rynku zakładów online

Bukmacher Betclic z przytupem wszedł na polski rynek zakładów bukmacherskich. Właściciele firmy przemyśleli dokładnie wejście na polski rynek i pomyśleli o wszystkim, co w dzisiejszych czasach jest ważne dla zawodników. Najważniejszą kwestią jest fakt, że powstała witryna internetowa dostosowana do potrzeb smartfonów i tabletów – dzięki temu gracze bez względu na to, na którym urządzeniu korzystają z jego witryny, bez żadnych przeszkód mogą wysyłać swoje kupony. Bukmacher Betclic Polska zadbał również o utworzenie aplikacji mobilnej , dzięki której można nie tylko obstawiać zakłady, ale również korzystać ze specjalnych promocji skierowanych do użytkowników smartfonów i tabletów.

Ważną kwestią dla Betclic są również transmisje na żywo – u tego bukmachera można oglądać live’y ze wszystkich najważniejszych dyscyplin sportu – zarówno w wersji mobilnej jak i w wersji stacjonarnej. 

Na co można liczyć rejestrując się w Betclic? Przegląd bonusów powitalnych 

Na ten moment lista bonusów powitalnych bukmachera Betclic nie jest zbyt imponująca. Na uwagę zwraca przede wszystkim fakt, że nie udostępnił on swoim zawodnikom możliwości zarejestrowania się z wykorzystaniem kodów bonusowych – ten aspekt bardzo często decyduje o utworzeniu konta u wielu bukmacherów. Sprawdźmy jednak, na co można liczyć zakładając konto w Betclic. 

sts darmowy bonus na start
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus od wpłaty do 1000 złotych w Betclic – warunki akcji promocyjnej dla nowych graczy 

Jest to jedyna akcja promocyjna skierowana do nowo zarejestrowanych graczy tego bukmachera. Organizują ją praktycznie wszyscy bukmacherzy online, którzy dodatkowo posiadają również szereg innych akcji specjalnych dla nowych użytkowników. Jakie są zasady tej promocji? Banalnie proste. Wystarczy, że zrealizujemy pierwszy depozyt na naszym koncie bukmacherskim do kwoty 1000 złotych, a Betclic powiększy naszą wpłatę o 100%.

Zatem jeśli zdecydujemy się wpłacić tysiaka, otrzymamy kolejnego tysiaka w prezencie od Betclic. Warto wiedzieć, że w Betclic są również bardzo niskie wymogi kursowe i obrotowe – jest to czynnik, który z pewnością trzeba mieć na uwadze. Warto to docenić. 

Promocje dla stałych graczy w Betclic

Stali gracze bukmachera Betclic mogą liczyć na znacznie atrakcyjniejsze promocje aniżeli nowo zarejestrowani gracze. Oto promocje, które są przygotowane dla stałych graczy tego bukmachera. 

Lepsze Kursy 

Jest to jedna z najlepszych promocji w Betclic, a dodatkowo jej zasady są naprawdę bardzo atrakcyjne. Betclic każdego dnia zamieszcza na swojej głównej witrynie listę zakładów objętych podwyższonymi kursami – w ten sposób bardzo łatwo można powiększyć swoje dochody bez wychodzenia z domu. Gorąco zachęcamy do zwracania uwagi na promocję Lepsze Kursy!

Zaproś Znajomego 

Jedna z najlepszych promocji tego typu na rynku. Betclic za zaproszenie do gry swoich znajomych oferuje nawet 100 złotych ekstra w prezencie na obstawianie kursów online! Dlatego też naprawdę warto namówić do założenia konta swoich przyjaciół i rodzinę. Niestety istnieje jeden poważny mankament tej promocji – wiąże się ona z profitami wyłącznie dla osób zapraszających.

Bukmacher

Bukmacher znany ze swojej chytrości, ale też wielkiej wiedzy na temat zakładów bukmacherskich i typów sportowych, szczególnie z piłki nożnej i siatkówki. Bonusy i promocje bukmacherskie nie są mu obce.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button