Betclic Misja Tenis. 40 PLN dla typerów

Legalny bukmacher Betclic Polska online oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną za obstawienie meczy z tenisa. Na konto każdego gracza może trafić nawet 40 PLN.

Bonus na tenis na żywo w Betclic. Jak odebrać ekstra 40 PLN?

Bonus na tenis na żywo w Betclic. Jak odebrać ekstra 40 PLN?

A przed nami trzeba powiedzieć śmiało, że czekają ciekawe pojedynki, w których to będziemy mogli oglądać naszych rodaków: Ostapenko vs Świątek, Karacjew vs Hurkacz, Kerber vs Tomlajnovic.

Z tej okazji każdy z graczy może skorzystać z promocji „Misja tenis”, która jest aktywna typerom wyłącznie do 17 października do godziny 23:59. Gracz, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.Betclic.pl.

Indian Wells – obstawienie meczy od Betclic

Zadaniem graczy jest zagranie kuponu AKO, tzw. wielozdarzniowego, na którym to muszą znajdować się same zdarzenia z tenisa. Mogą one pochodzić z oferty przedmeczowej, ale i „na żywo”.

Dodać jest warto, że kurs łączny nie może być mniejszy niż 3.00, zaś stawka nie może wynosić mniej niż 3.00.

Kod promocyjny

Użytkownik, którego minimum dwa kupony okazały się wygrane to typer oprócz wygranej otrzyma premię w wysokości 40 PLN.

Bonus do 550 PLN w Betclic Polska:

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferują każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną, w której to można liczyć na pierwszy zakład bez żadnego ryzyka. Chcąc natomiast aktywować Cashback należy wpisać kod promocyjny ->> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To wszystko sprawi, że jeśli zagrany zakład okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki. Bowiem otrzyma zwrot 100% stawki, gdzie można otrzymać nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button