Bonus bez depozytu w STS

Legalny bukmacher STS to prawdopodobnie najbardziej znany i najstarszy Polski bukmacher w Polsce. Najpierw jego słynne lokale i punkty stacjonarne, gdzie zwykle ponadprzeciętnej urody panie pracowały w naziemnych punktach i flamastrami pisały na tablicach kursy i ofertę STS.

sts zakłady bukmacherskie online
Legalny bukmacher STS – Oferta bonusu bez depozytu

Darmowy bonus bez depozytu STS

Dzisiaj zakłady bukmacherskie STS są już zupełnie inne, to znaczy punkty stacjonarne oczywiście dalej zostały, ba jest ich co raz więcej, ale jednak główna działalność przeniosła się do internetu. To właśnie w sieci gra większość obecnych i przyszłych klientów bukmachera STS.

I to właśnie ze względu na tych przyszłych graczach bukmacher oferuje darmowy bonus bez depozytu. Bonus dostępny jest wyłącznie po wpisaniu kodu promocyjnego, bez tego kodu gracz nie otrzyma żadnego bonusu, dlatego trzeba pamiętać żeby podczas rejestracji nowego konta w polu kod promocyjny wpisać „BETONLINE„.

sts freebet 27
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus bez depozytu w STS jest w kwocie 27 PLN. Dostępny jest zaraz po rejestracji i weryfikacji konta STS. Jeśli nie wpiszemy kodu promocyjnego BETONLINE to bonus przepadnie i nie dostaniemy go póżniej. Oczywiście przysługiwać będą inne promocje jak na przykład podwojenie depozytu do kwoty 1000 PLN.

Warto posiadać konto w STS, gdyż bukmacher oferuje bardzo często różne promocje, freebety za darmo dla graczy, którzy już posiadają tam zweryfikowane konto online.

Bukmacher

Bukmacher znany ze swojej chytrości, ale też wielkiej wiedzy na temat zakładów bukmacherskich i typów sportowych, szczególnie z piłki nożnej i siatkówki. Bonusy i promocje bukmacherskie nie są mu obce.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button