Bonus na Zimowe Igrzyska Olimpijskie w STS

W związku zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi bukmacher STS online nagradza wszystkich swoich aktywnych użytkowników ekstra bonusami. Każdy z typerów może liczyć na 100 PLN i to bez znaczenia, jak kupon został rozliczony.

Bukmacher STS rozdaje bonusy dla graczy za obstawienie IO.

Bukmacher STS rozdaje bonusy dla graczy za obstawienie IO.

Niewątpliwie jest na pewno co typować, ponieważ oferta na Igrzyska Olimpijskie u bukmachera STS jest dosyć bogata i każdy z typerów ma niewątpliwie co typować. Dodatkowo możemy emocjonować się występami naszych rodaków!

Natomiast bukmacher STS online oferuje każdemu użytkownikowi limitowaną ofertę promocyjną „Ekstra 100 PLN”, w której to można liczyć an darmowe środki. Chcąc z niej skorzystać koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.STS.pl, a jest ona aktywna w dniach od 4 do 20 lutego do godziny 23:59.

Darmowe bonusy za obstawienie meczy od STS:

Warunki promocji „Ekstra 100 PLN” są niezwykle proste i czytelne dla każdego. Bowiem kwalifikują się zarówno kupony pojedyncze oraz wielozdarzeniowe, na których to musi koniecznie znajdować się minimum jeden typ pochodzący z oferty na Igrzyska Olimpijskie w Pekinie o kursi nie mniejszym niż 1.50. Wymagane od bukmachera STS jest również to, iż łączny kurs kuponu nie może być mniejszy niż 1.85.

Na nagrody może liczyć każdy użytkownik, który spełnił powyższe warunki promocji, a wysokość bonusu uzależniona jest jedynie od łącznej zagranej kwoty:

  • Obrót 200 PLN – 30 PLN
  • Obrót 500 PLN – 100 PLN
Kod promocyjny w Betclic 2022/betclic

Zaznaczyć jest warto, ze do promocji kwalifikując się zarówno kupony wygrane, ale i przegrane. Za otrzymane środki każdy użytkownik będzie mógł obstawiać mecze!

Kod promocyjny w STS online:

Każdy nowy użytkownik bukmachera STS online może rozpocząć obstawienie meczów od ekstra bonusu o wartości nawet 1229 PLN.

Wystarczy wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym, aby już na sam start liczyć na 29 PLN i to bez żadnej wpłaty.

A to nie koniec! Użytkownik, który dokona drugiego depozytu otrzyma kolejne darmowe środki. Na jego konto trafi premia równowartości depozytu o 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button