Bonus powitalny do 655 PLN u bukmachera eWinner

Legalny bukmacher eWinner oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną na start, w której to można liczyć na zakład bez ryzyka do 155 PLN i bonus do 500 PLN na drugą wpłatę.

Jaki jest kod promocyjny u bukmachera eWinner?

Jaki jest kod promocyjny u bukmachera eWinner?

W skład pakietu powitalnego u bukmachera www.eWinner.pl wchodzą pierwszy zakład bez ryzyka do 155 PLN oraz bonus równowartości depozytu do 500 PLN.

Warunek podstawowy jest to rejestracja konta na stronie www.eWinner.pl. Cały proces zajmie dosłownie kilka chwil, ponieważ wystarczy podać swoje podstawowe dane, jak imię i nazwisko.

Najnowszy kod promocyjny w eWinner 2021:

Chcąc dokonać aktywacji pakietu powitalnego koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.

Następnie gracz musi dokonać depozytu i zagrać dowolny kupon, na którym to mogą znajdować się dowolne zdarzenia, które mogą być z oferty przedmeczowej lub na żywo.

Aktualny kod promocyjny w Betfan

Wówczas, jeśli zakład okaże się wygrany to świetnie. Cała wygrana znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej typer otrzyma zwrot 100% stawki, gdzie maksymalnie można otrzymać nawet 155 PLN.

W dodatku to nie wszystko! Bowiem bukmacher eWinner oferuje coś jeszcze – po dokonaniu drugiego depozytu użytkownik otrzyma premie jej równowartości, maksymalnie nawet do 500 PLN.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button