Bonusy w Etoto w kilku prostych krokach

Z biegiem czasu rośnie liczba podmiotów występujących do Ministerstwa Finansów o uzyskanie licencji na świadczenie usług hazardowych na terenie Polski co pokazuje, iż nasz rynek cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony bukmacherów a każda kolejna firma uzyskująca licencję przekłada się z kolei na wzrost konkurencyjności całego sektora z zalet czego mogą korzystać przede wszystkim gracze. Trend ten widoczny jest między innymi na przykładzie różnego rodzaju promocji czy bonusów powitalnych serwowanych przez bukmacherów.

etoto bonusy i promocje
Promocje i darmowe bonusy bukmachera Etoto

Podczas gdy jeszcze jakiś czas temu można było liczyć na skromne freebety czy bonusy oscylujące w okolicach 200 złotych tak teraz premie w wysokości 500 zł i więcej to już praktycznie norma, od której ani legalni w Polsce bukmacherzy ani tym bardziej gracze nie będą raczej odchodzić.

Etoto liderem najlepszych bonusów

Jeden z ciekawszych bonusów powitalnych ma do zaoferowania między innymi Etoto. Każdy nowy gracz podejmujący decyzję o założeniu konta i wniesieniu depozytu może liczyć na pakiet bonusów w wysokości nawet 1040 złotych. Całość procesu można zawiera się w kilku prostych krokach:

1. Rejestracja konta w serwisie – prezent od bukmachera w postaci 20 zł freebet dostępny do wykorzystania od razu po rejestracji,

2. Dokonanie pierwszej wpłaty – dostępny bonus 200% do kwoty 100 złotych,

3. Dokonanie drugiej wpłaty – dostępny bonus 100% do kwoty 900 złotych + kolejny darmowych zakład o wartości 20 złotych,

sts darmowy bonus na start
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Trzy proste kroki dzielą nas zatem od otrzymania 1040 złotych na grę od bukmachera Etoto. Warunki obrotu bonusu również nie należą do skomplikowanych – całość procesu sprowadza się do czterokrotnego obrotu kwoty depozytu oraz bonusu grając kupony (single lub akumulowane) po minimalnym kwalifikowanym do obrotu kursie, który wynosi w tym przypadku 2,20 (dla singli) oraz również 2,20 dla akumulatorów – z tym zastrzeżeniem, że minimalne kursy zdarzeń składających się na cały kupon muszą wynieść przynajmniej 1,30. Łatwo więc policzyć, że próg 2,20 dla całego kuponu osiągniemy grając na przykład 3 selekcje o kursach 1,30 + 1,30 + 1,35. Wedle uznania samego gracza.

Bukmacher

Bukmacher znany ze swojej chytrości, ale też wielkiej wiedzy na temat zakładów bukmacherskich i typów sportowych, szczególnie z piłki nożnej i siatkówki. Bonusy i promocje bukmacherskie nie są mu obce.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button