Brest – Marsylia – Typy bukmacherskie 30 sierpnia (niedziela)

Ostatni dzisiejszy mecz w Ligue 1 odbędzie się na Stade Francis-Le Ble gdzie piłkarze Brest mierzyć będą się z Marsylią. Dla przyjezdnych będzie to pierwsze spotkanie w sezonie w którym są faworytem.

Typy Dnia – 30 sierpnia (niedziela)

Brest vs Marsylia. Typ i Analiza

Mimo to przez bukmacherów są uważani za faworyta co jest oczywiste. Piłkarze Marsylii należą do czołowych klubów Ligue 1. Jak wiemy z powodu koronawirusa poprzedni sezon nie został dokończony, ostatecznie został anulowany.

Po 28. kolejkach drugie miejsce zajmowała Marsylia która wygrała szesnaście spotkań, osiem zremisowała i odniosła cztery porażki. Jak więc widać, była drugą siłą Ligue 1. Natomiast gracze Brest znajdowali się na miejscu czternastym. W dzisiejszym meczu wszystko przemawia za Marsylią.

Choć niewykluczone że na kwarantannie w dalszym ciągu są takie nazwiska jak Sarr, Gonzalez Soberon czy wszystkim dobrze znany Payet, to moim zdaniem powinna poradzić sobie z dzisiejszym rywalem. Piłkarze Brest nie mają zbyt wielu argumentów by zaskoczyć przeciwnika. Tydzień temu na wyjeździe doznali wysokiej porażki z Nimes 0-4.

Na Stade des Costieres zaprezentowali się bardzo słabo, zwłaszcza pod względem defensywnym. Już po pierwszej połowie przegrywali 0-2. Po przerwie stracili kolejne dwa gole gdyż popełniali fatalne błędy w obronie. Trudno więc być optymistą, ponieważ ich największą bolączką jest formacja defensywna.

Brak takich piłkarzy jak Lasne, Herelle, Bain i Chardonnet który w meczu z Nimes otrzymał czerwoną kartę jest niepokojącym sygnałem przed dzisiejszym spotkaniem z Marsylią, bo to przede wszystkim poważne osłabienie formacji obronnej.

Jak więc widać, z powodu braku Brendana Chardonneta gospodarze być może będą mieli jeszcze większe problemy w defensywie. Marsylia wygrała trzy ostatnie mecze z Brest. W najnowszym przed własną publicznością zwyciężyła 2-1. Niewykluczone, że dzisiejszego wieczoru także zdobędzie trzy punkty.

Typ: 2 (DNB – remis=zwrot)

Marco

Marek jest typerem, który od lat na forum bukmacherskim BetOnline posiada status legendy. Jego skuteczność z piłki nożnej jest powszechnie znana, jakość analiz również należy do absolutnej czołówki bukmacherskiej.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button