Brighton – Aston Villa – Typy bukmacherskie 13 lutego (sobota)

Sobota bez Premier League nie byłaby sobotą. Tego dnia rozegrane zostaną cztery mecze dwudziestej czwartej kolejki. Między innymi piłkarze Brighton zmierzą się z Aston Villą. Transmisja w CANAL+ Sport 2. Zapraszam do analizy.

Typy Dnia – 13 lutego (sobota)

Brighton vs Aston Villa. Typ i Analiza

Bardzo ciężko w tym meczu wskazać faworyta. Jednak z tego powodu że spotkanie rozegrane zostanie na Amex Stadium, uważam, że więcej do powiedzenia będą miały Mewy gdzie od czterech ostatnich spotkań na tym właśnie stadionie są niepokonane.

Przypomnijmy, w pucharze Anglii na Amex Stadium pokonały Blackpool 2-1. Poza tym w Premier League zremisowały z Wilkami 3-3, punktami podzieliły się także w piłkarzami Fulham 0-0, oraz pokonały Tottenham 1-0.

Jak więc widać, na swoim boisku ciężko je przełamać. W ostatniej kolejce Premier League gracze Brighton na wyjeździe zremisowali z Burnley 1-1, a wcześniej na Anfield wygrali z Liverpoolem 1-0. Jeżeli ogrywasz mistrza Anglii, to nabierasz większej pewności siebie.

W tabeli Mewy zajmują piętnaste miejsce. Są w niezłej formie o czym świadczy fakt, że w pięciu ostatnich meczach Premier League zgromadziły jedenaście punktów (bilans spotkań 3-2-0). Mimo absencji Proppera, Marcha, Lamptey’a, Jahanbakhsha, i Andone’a moim zdaniem w sobotę jakieś punkty zainkasują.

Aston Villa zajmuje dziewiątą lokatę w ekstraklasie. Ostatnio na swoim boisku wygrała z Arsenalem 1-0. Jest to drużyna o dużym potencjale ofensywnym, w tym sezonie mocniejsza kadrowo. Jednak ostatnimi czasy słabiej prezentuje się na wyjazdach (1-1-3). Ta jedynka z przodu to zwycięstwo ze Świętymi którzy są bez formy.

W sobotę Aston Villa wystąpi bez Wesley’a i Hause’a którzy są kontuzjowani. W listopadzie przegrała u siebie z Brighton 1-2. Nie zdziwię się, jeżeli na Amex Stadium odniesie kolejną porażkę z tym zespołem.

Typ: 1X

Marco

Marek jest typerem, który od lat na forum bukmacherskim BetOnline posiada status legendy. Jego skuteczność z piłki nożnej jest powszechnie znana, jakość analiz również należy do absolutnej czołówki bukmacherskiej.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button