Brighton – Manchester City – 11 lipca (sobota)

Ostatnie sobotnie spotkanie Premier League odbędzie się na Amex Stadium. Na tym stadionie swoje mecze rozgrywają Mewy gdzie w pojedynku z The Citizens nie daje im się praktycznie żadnych szans na zdobycie nawet jednego punktu.

Typy Dnia – 11 lipca (sobota)

Brighton vs Manchester City. Typ i Analiza

Tak przynajmniej uważają bukmacherzy którzy stawiają podopiecznych Pepa Guardioli w roli zdecydowanego faworyta. Niestety kursy w granicach 1.35 jak widać nie są zbyt zadowalające, nie warte ryzyka. Tym bardziej, że jego piłkarze w trzech ostatnich meczach wyjazdowych zaliczyli aż trzy wpadki.

O ile porażki z Manchesterem United 0-2 i Chelsea 1-2 przynajmniej moim zdaniem nie były aż tak rozczarowujące, to już przegrana na stadionie Świętych 0-1 daje wiele do myślenia. Prawdą jest, że The Citizens stworzyli sobie dwadzieścia sześć sytuacji bramkowych i prawie 75% czasu utrzymywali się przy piłce, ale co z tego skoro nie zgadza się wynik? no właśnie.

Zdecydowanie lepiej idzie im na swoim boisku co potwierdzili w ostatnim spotkaniu przeciwko Newcastle wygrywając 5-0. Na Etihad Stadium w ostatnim czasie jak wiadomo pokonali także Liverpool 4-0.

Jak więc widać, Manchester City inną drużyną jest na wyjazdach, a inną na własnym obiekcie przez co niespodzianki na stadionie Brighton nie można wykluczać. Wszystko zależy od tego, jak u siebie zaprezentują się Mewy i z jakim zaangażowaniem do tego meczu przystąpią piłkarze Pepa Guardioli. Dlatego kursu 1.35 nie warto ruszać.

Jak już to over 2,5 po kursie 1.55 w STS, bo jednak tych sytuacji bramkowych gracze City potrafią sobie stwarzać wiele prawda? no właśnie. Więc przy odrobinie szczęścia jest duża szansa, że co najmniej trzy gole zobaczymy.

Pomóc też mogą Mewy które w ofensywie także potrafią zaskoczyć. Świadczy o tym ostatnia porażka z Liverpoolem 1-3, ale przede wszystkim zwycięstwo w restarcie Premier League z Arsenalem 2-1. Jak więc widać, to że zajmują piętnaste miejsce w lidze nie znaczy że przegrają. Owszem, faworyt jest tylko jeden, jednak wyjazdowe porażki z United, Chelsea i Southampton muszą budzić niepokój wśród kibiców Manchesteru City.

Typ: powyżej 2,5 gola

Marco

Marek jest typerem, który od lat na forum bukmacherskim BetOnline posiada status legendy. Jego skuteczność z piłki nożnej jest powszechnie znana, jakość analiz również należy do absolutnej czołówki bukmacherskiej.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button