Bukmacher STS zmniejsza przegrane na Australian Open

Zakłady bukmacherskie STS online oferują limitowaną ofertę promocyjną wszystkim swoim graczom za obstawienie meczy z Australian Open. Wystarczy, bowiem zawrzeć dowolny kupon SOLO lub AKO, aby w przy przegranej liczyć na zwrot gotówki.

Bonus na Australian Open 2022 od STS

Bonus na Australian Open 2022 od STS

Emocji na pewno podczas Australian Open nie brakuje, ponieważ możemy oglądać czołowych tenisistów na Świecie. My na pewno liczy na dobre występy naszych reprezentantów, tj. Hurkacza i Świątek.

Natomiast bukmacher STS zmniejsza przegrane wszystkim swoim aktywnym typerów za typowanie Australian Open w ramach promocji „Obstawiaj LIVE AO”, a jest ona aktywna wyłącznie w dniach od 17 do 23 stycznia do godziny 23:59.

Należy jednak mieć na uwadze, że użytkownik, który chce skorzystać z wspomnianej oferty promocyjnej koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl.

Gwarantowane 50 PLN za obstawienie Australian Open:

Zadaniem graczy w promocji „Obstawiaj LIVE AO” jest zawieranie kuponów pojedynczych lub wielozdarzeniowych, które to muszą spełniać proste warunki:

  • minimum jedno znaczenie z oferty dotyczącej Australian Open 2022
  • typ koniecznie musi pochodzić z oferty LIVE
  • kurs zdarzenia promocyjnego nie może być mniejszy niż 1.50
Kod promocyjny

W przypadku, gdy zakład okaże się przegrany to każdy z użytkowników może liczyć na zwrot w wysokości 15% wartości stawki. I co istotne za każdy nie trafiony zakład. Łącznie na konto każdego z użytkowników może trafić 50 PLN. To nie wszystkie promocje jakie oberuje bukmacher, gdyż w STS bonus bez depozytu równiez jest aktualny.

Bonus bez wpłaty własnej w STS 2022:

Zakłady bukmacherskie STS online w ramach pakietu powitalnego oferują każdego nowemu użytkownikowi specjalne bonusy:

  • już za samo założenie konta 29 PLN bez żadnej wpłaty
  • premię równowartości dokonanego depozytu do 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne graczom jedynie pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego —> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest trzeba, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button