Chorwacja – Czechy – Typy bukmacherskie 18 czerwca (piątek)

Od porażki z Anglią wicemistrzowie Świata rozpoczęli tegoroczne mistrzostwa Europy. Następnym ich rywalem będzie reprezentacja Czech z którą zmierzą się w najbliższy piątek w Glasgow. Transmisja w TVP 2.

Typy Dnia – 18 czerwca (piątek)

Chorwacja vs Czechy. Typ i Analiza

Mistrzostwa Europy rządzą się swoimi prawami. Niestety trzeba liczyć się z tym, że w każdym meczu możemy być świadkami niespodzianki. Zwłaszcza w tym spotkaniu moim zdaniem wszystko może się zdarzyć.

Choć w Szkocji minimalnym faworytem jest reprezentacja Chorwacji, nie można przekreślać drużyny czeskiej, zwłaszcza że w pierwszym meczu Euro 2020 ze Szkocją pozostawili po sobie dobre wrażenie. W efekcie zwyciężyli dwa do zera.

Schick to piłkarz który strzelił dwa gole, tym samym był jednym z najlepszych zawodników na boisku. W rankingu FIFA Czechy zajmują czterdzieste miejsce. Natomiast Chorwacja sklasyfikowana jest na miejscu czternastym.

W swoim pierwszym meczu Euro 2020 Chorwacja na Wembley po golu Sterlinga przegrała z Anglią. Trzeba jednak dodać, że mecz był dość wyrównany o czym najlepiej świadczy fakt, że obie reprezentacje stworzyły sobie po osiem sytuacji bramkowych.

Nie da się ukryć, że wicemistrzostwie Świata ostatnimi czasy dość często zawodzą swoich kibiców. Wcześniej m.in. towarzysko przegrali z Belgią 0-1. Zaś w eliminacjach MŚ m.in. ulegli reprezentacji Słowenii 0-1.

Czesi należą do wymagających drużyn o czym chociażby w kwalifikacjach MŚ przekonała się Belgia która zremisowała 1-1. W ofensywie obie reprezentacje maja kim straszyć. Jednak z uwagi na fakt, że Chorwaci nie są w najlepszej formie, polecam over 1,5 gola po kursie 1.42 (Fortuna).

Typ: powyżej 1,5 gola

Marco

Marek jest typerem, który od lat na forum bukmacherskim BetOnline posiada status legendy. Jego skuteczność z piłki nożnej jest powszechnie znana, jakość analiz również należy do absolutnej czołówki bukmacherskiej.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button