Co to są surebety?

Dla większości graczy najważniejszym celem zakładów bukmacherskich jest oczywiście zarabianie jak najwięcej ilości pieniędzy. Jak łatwo się domyślić, zakłady, które uzależniają naszą wygraną od wyniku sportowego, wiążą się z pewnym ryzykiem poniesienia strat, ale mało kto rozumie, że nie zawsze tak jest.

surebety
Co to są surebety?

Surebety to zakłady ze 100% wygraną

Mogą się zdarzyć przypadki, kiedy zawsze będziemy pewni wygranej, niezależnie od wyniku meczu. Surebety to taki zestaw zakładów, które dają gwarancję wygranej, niezależnie od wyniku meczu. Z praktycznego punktu widzenia, zaufanie do zakładów zazwyczaj sprowadza się do znalezienia błędów kursowych u bukmacherów i wykorzystania takich błędów do zwiększenia kapitału.

Należy jednak zauważyć, że nie są to błędy związane na przykład z kursem wymiany, ale mniejsze lub większe błędy w ocenie szans poszczególnych drużyn lub poszczególnych zawodników w meczach, które obstawiamy. Aby pojąć, czym są surebety, warto prześledzić prosty zakład, w którym rywalizują ze sobą dwie drużyny.

„Surebety są świetną opcją dla osób, które nie chcą od razu zarobić miliony na zakładach, wolą małą łyżeczką dorabiać do emerytury.” – typer z betonline.net.pl

Zakładając, że jeden bukmacher za wygranie pierwszej drużyny, oferuje określony kurs, a drugi z nich za wygranie drugiej drużyny również oferuje taki sam kurs, to obstawiając jakąś kwotę u obydwu bukmacherów, zawsze wygramy.

Surebety przynoszą zatem przeważnie pełną gwarancję zysku, ale trzeba uważać na kilka pułapek. Pewne zakłady są opłacalne, ale należy mieć stosunkowo duży wkład finansowy. Ludzie, którzy nie mają wystarczająco dużo pieniędzy, nie zauważą znaczących zysków.

Aby postawić na wyniki zakładu, wielu bukmacherów zmusza graczy do postawienia na co najmniej trzy wydarzenia na jednym kuponie, w przeciwnym razie nie będzie można kupić zakładu.

Nigdy nie należy stawiać na surebety, które wynikają z oczywistych błędów bukmacherów, takich jak niezamierzona zmiana szans. W przypadku bardzo oczywistego błędu może on całkowicie unieważnić zakład.

A zatem osoby używające surebetów powinny również sprawdzić, jak zachowa się ich bukmacher w przypadku przegranej, przerwania lub opóźnienia meczu.

Bukmacher

Bukmacher znany ze swojej chytrości, ale też wielkiej wiedzy na temat zakładów bukmacherskich i typów sportowych, szczególnie z piłki nożnej i siatkówki. Bonusy i promocje bukmacherskie nie są mu obce.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button