Coventry – Stoke – Typy bukmacherskie 25 stycznia (wtorek)

W 23. kolejce angielskiej Championship Coventry na swoim terenie podejmować będzie drużynę Stoke. Obie drużyny zmierzą się we wtorek. Początek spotkania o godzinie 20:45. Zapraszam do analizy.

Coventry – Stoke – Typy bukmacherskie 25 stycznia (wtorek)

Coventry vs Stoke. Typ i Analiza

Tabela pokazuje, że obie drużyny prezentują się w tym sezonie podobnie. Lokują się obok siebie w tabeli, oraz dzieli je różnica zaledwie jednego punktu.

Gospodarze z dorobkiem trzydziestu siedmiu punktów sklasyfikowani są na dziesiątym miejscu w tabeli. Natomiast goście z trzydziestoma ośmioma punktami plasują się na miejscu dziewiątym.

Na Coventry Building Society Arena spodziewam się co najmniej dwóch bramek, ponieważ jedni i drudzy dobre mecze przeplatają słabszymi co świadczy o tym, że prezentują się nierówno.

Coventry ostatnio przegrało u siebie z QPR 1-2. Natomiast Stoke w domowym meczu z Fulham 2-3 także zaliczyło porażkę. Obie drużyny potrafią jednak strzelać gole, więc można być dobrej myśli. Wcześniej gospodarze pokonali na wyjeździe Peterborough 4-1, a goście na wyjeździe poradzili sobie z Hull 2-0.

We wtorek szkoleniowiec Stoke nie będzie mógł skorzystać z usług Bursika, Powella, Sawyersa, Thompsona oraz Souttara. Trener Coventry nie ma problemów ze składem.

Typ: powyżej 1,5 gola (kurs 1.37 na STS)

Marco

Marek jest typerem, który od lat na forum bukmacherskim BetOnline posiada status legendy. Jego skuteczność z piłki nożnej jest powszechnie znana, jakość analiz również należy do absolutnej czołówki bukmacherskiej.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button