Crystal Palace – West Ham – 26 grudnia (czwartek)

Kolejne Święta Bożego Narodzenia tradycyjnie z Premier League. Już niedługo bo w czwartek, w ten wyjątkowy świąteczny dzień rozegrane zostaną mecze dziewiętnastej kolejki w której między innymi Crystal Palace mierzyć będzie się z West Ham United.

Typy Dnia – 26 grudnia (czwartek)

Premier League: Crystal Palace vs West Ham United. Typ i Analiza

Obie drużyny znajdują się w drugiej dziesiątce Premier League. Wyżej w tabeli sklasyfikowane są Orły które z dorobkiem dwudziestu trzech punktów zajmują dwunaste miejsce. Natomiast Młoty mają dziewiętnaście punktów na koncie co im daje szesnastą pozycję w tabeli.

Jedna jak i druga drużyna prezentuje się nierówno, dobre mecze przeplata słabszymi, zwłaszcza West Ham należy do drużyn nieprzewidywalnych o czym mogliśmy się przekonać w ostatnich tygodniach. Myślę, że w tej rywalizacji najlepszym rozwiązaniem będzie over 2 po kursie 1.40 w LVBET.

Kto by się spodziewał, że po porażce z Tottenhamem 2-3 w następnym meczu Młoty będą w stanie zrobić niespodziankę na Stamford Bridge? no właśnie, to na tym stadionie 30 listopada sensacyjnie pokonały Chelsea 1-0. To nie koniec ich niespodzianek, trzy punkty zgarnęły także na St. Mary’s Stadium gdzie 14 grudnia ograły Southampton 1-0.

Był to ich najnowszy mecz, ponieważ spotkanie z Liverpoolem zostało przełożone ze względu na to, że The Reds jak wiadomo uczestniczyli w klubowych Mistrzostwach Świata które ostatecznie wygrali. Tak więc piłkarze West Ham mieli więcej czasu na odpoczynek, a co za tym idzie? w meczu z Orłami będą mieli więcej świeżości.

Natomiast Orły po serii czterech spotkań bez porażki w ostatniej kolejce na wyjeździe przegrały Newcastle 0-1, mimo że częściej utrzymywały się przy piłce i stworzyły sobie zdecydowanie więcej sytuacji bramkowych, bo szesnaście, Sroki osiem. Jak więc widać, z budowaniem akcji ofensywnych Crystal Palace nie ma problemów.

Wcześniej zremisowało z Brighton 1-1 i Watford 0-0, oraz pokonało Bournemouth 1-0 i Burnley 2-0. W bezpośrednich meczach tych drużyn bramek zazwyczaj nie brakowało, w aktualnym sezonie na Olympic Stadium padły trzy gole, Orły pokonały West Ham 2-1. W najbliższy czwartek także spodziewam się bramek.

Typ: powyżej 2 gola (2 bramki=zwrot)

Marco

Marek jest typerem, który od lat na forum bukmacherskim BetOnline posiada status legendy. Jego skuteczność z piłki nożnej jest powszechnie znana, jakość analiz również należy do absolutnej czołówki bukmacherskiej.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button