Czechy – Kosowo – 14 listopada (czwartek)

Bardzo ciekawie zapowiada się czwartkowe spotkanie pomiędzy reprezentacją Czech a reprezentacją Kosowa. Obie drużyny dzieli różnica zaledwie jednego punktu i mają duże szanse z drugiego miejsca wywalczyć sobie awans do przyszłorocznych mistrzostw Europy.

Typy Dnia – 14 listopada (czwartek)

Eliminacje Euro 2020: Czechy vs Kosowo. Typ i Analiza

W nieco lepszej sytuacji są Czesi którzy z dorobkiem dwunastu punktów zajmują drugie miejsce w grupie A. Kosowo natomiast ma o jedno oczko mniej i sklasyfikowane jest na miejscu trzecim. 7 września wygrało przed własną publicznością z Czechami 2-1.

Jak będzie w czwartek? co prawda to Czesi przystąpią do tego spotkania w roli faworyta, przynajmniej zdaniem bukmacherów, niemniej moim zdaniem będzie to dla nich bardzo ciężkie spotkanie, goście nie są bez szans i tym razem mogą sprawić niespodziankę. Myślę że bardzo dobrym rozwiązaniem na to spotkanie będzie over 1,5 po kursie 1.35 w STS.

Jak widać do w pełni szczęścia brakuje nam co najmniej dwóch bramek które powinny spokojnie paść, ponieważ Kosowo jest reprezentacją która lubi grać otwartą piłkę o czym zresztą świadczą jej ostatnie wyniki. Najlepszym przykładem jest jej wrześniowe spotkanie na St. Mary’s Stadium gdzie reprezentacja Kosowa przegrała z Anglią 3-5.

Nie rozegrała może jakiego wielkiego meczu, w końcu zdecydowanym faworytem byli podopieczni Garetha Southgate’a prawda? no właśnie, jednak zdołała jak widać strzelić aż trzy gole. Łącznie w tych eliminacjach strzeliła dwanaście bramek, a straciła ich dziesięć.

Prawdopodobnie po czwartkowym spotkaniu z Czechami ten bilans bramkowy kosowskiej drużyny się zmieni, jest to możliwe, bowiem Czesi nie słyną z żelaznej defensywy. Z Anglią wygrali u siebie 2-1 dlatego, że w moim odczuciu piłkarze Garetha Southgate’a nie zagrali na 100%, bo z pewnością stać ich na więcej niż to co pokazali w Pradze.

Na terenie Kosowa jak wiadomo Czesi przegrali 1-2. 14 października przegrali także towarzyskie spotkanie z Irlandią Północną 2-3. Jak więc widać, strzelać strzelają, ale przy tym także tracą te bramki co skłania mnie do stawiania zakładu na over 1,5. Innego zakładu tu nie widzę, zdaniem bukmacherów faworytem są Czechy, natomiast moim zdaniem faworyta tu nie ma.

Typ: powyżej 1,5 gola

Marco

Marek jest typerem, który od lat na forum bukmacherskim BetOnline posiada status legendy. Jego skuteczność z piłki nożnej jest powszechnie znana, jakość analiz również należy do absolutnej czołówki bukmacherskiej.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button