Dusseldorf – Bochum – Typy bukmacherskie 22 marca (poniedziałek)

Już w przyszłym sezonie piłkarze Bochum mogą zawitać w Bundeslidze. Jak na razie są na bardzo dobrej drodze, bowiem na zapleczu zajmują drugie miejsce w tabeli. Dodajmy, dwie najlepsze drużyny bezpośrednio awansują do ekstraklasy.

Typy Dnia – 22 marca (poniedziałek)

Dusseldorf vs Bochum. Typ i Analiza

Czterdzieści osiem – tyle punktów wywalczyli dotychczas piłkarze Bochum. Do lidera Hamburgera SV tracą zaledwie jedno oczko. Jak więc widać, ich sytuacja w tabeli jest bardzo dobra.

Niżej w tabeli sklasyfikowani są piłkarze Dusseldorf. Z dorobkiem czterdziestu punktów lokują się na szóstym miejscu. Obie drużyny dzieli różnica ośmiu punktów. Ciężko więc wskazać faworyta. W moim odczuciu jednak większe szanse na odnotowanie korzystnego rezultatu mają piłkarze Bochum.

Pamiętacie ich listopadowe spotkanie z Dusseldorf na swoim boisku? no właśnie. Wówczas byli drużyną zdecydowanie lepszą gdzie w Bochum wygrali aż 5-0.

Wtedy aż 71% czasu utrzymywali się przy piłce. Stworzyli sobie szesnaście sytuacji bramkowych i oddali dziewięć strzałów w światło przeciwnika. Zawodnicy Dusseldorf nie oddali żadnego celnego strzału na bramkę. Krótko mówiąc, przegrali zasłużenie.

W ostatnich meczach prezentowali się w kratkę. Po porażce z Heidenheim 2-3 pokonali Nurnberg 3-1, by w ostatniej kolejce bezbramkowo zremisować z Sandhausen, czyli z drużyną która znajduje się w strefie spadkowej. To niepokojący sygnał.

Bochum natomiast przegrał swój ostatni mecz z Hamburger SV 0-2. No ale jakby nie patrzeć rywal był z najwyższej półki, bo lider. Jednak wcześniej wygrał z trzecim w tabeli Furth 2-1 i pewnie ograł Wurzburger Kickers 3-0.

Niezła forma, do tego przekonujące zwycięstwo z Dusseldorf w listopadzie skłania mnie do stawiania w kierunku Bochum który ma więcej jakości w ofensywie i defensywie.

Typ: X2

Marco

Marek jest typerem, który od lat na forum bukmacherskim BetOnline posiada status legendy. Jego skuteczność z piłki nożnej jest powszechnie znana, jakość analiz również należy do absolutnej czołówki bukmacherskiej.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button