Dynamo-Brześć – Sławija Mozyrz – 4 kwietnia (sobota)

Dynamo-Brześć to zespół który w poprzednim sezonie zdobył mistrzostwo Białorusi. Jak będzie w roku 2020? Początek sezonu nie był najlepszy w wykonaniu piłkarzy Dynama-Brześć, ale z meczu na mecz powinno być coraz lepiej.

Typy Dnia – 4 kwietnia (sobota)

Dynamo-Brześć vs Sławija Mozyrz. Typ i Analiza

We wcześniejszych latach na Białorusi rządziło tylko BATE, czyli zespół niezwykle dobrze doświadczony, prezentujący się nieźle w europejskich pucharach. Dziś także mocną drużyną jest Dynamo-Brześć, zespół który w poprzednim sezonie sięgnął po mistrzowski tytuł przez co jest bardziej doświadczony, a co za tym idzie? nabrał więcej pewności siebie. Dynamo-Brześć jest drużyną która wygrać może z każdym.

Początek sezonu nienajlepszy, pierwsza kolejka i tylko jeden zdobyty punkt w starciu z FK Smalawiczy. Mimo że mistrzowie Białorusi byli zdecydowanym faworytem i mimo to, że swój mecz rozgrywali przed własną publicznością, ostatecznie niespodziewanie tylko zremisowali 1-1.

Jednak ich kolejny mecz pokazał, że teraz może być tylko lepiej. W drugiej kolejce piłkarze Dynama-Brześć zgodnie już z planem pokonali na wyjeździe FK Słuck 1-0 i w tym spotkaniu zaprezentowali się zdecydowanie lepiej niż podczas pierwszej kolejki.

Można więc powiedzieć, że po tym meczu pojawiło się światełko w tunelu. Najlepsza drużyna poprzedniego sezonu ma cztery punkty na koncie i zajmuje piąte miejsce w ligowej tabeli. Natomiast drużyna Sławija Mozyrz sklasyfikowana jest na miejscu dziesiątym i ma trzy punkty na koncie.

Goście mają słabszą obronę o czym kibice przekonali się chociażby w pierwszej kolejce gdzie na wyjeździe ich Sławija Mozyrz przegrała z FK Słuck 1-3, a mogło być spokojnie 1-5, bo przeciwnik nie wykorzystał dwóch rzutów karnych.

W drugiej kolejce piłkarze Sławija Mozyrz sensacyjnie pokonali BATE u siebie 2-1, ale trzeba dodać, że przede wszystkim słabe zawody rozegrali gracze BATE i stąd taki a nie inny wynik. Dynamo-Brześć jest dziś lepszą drużyną, lepiej rozpoczęli sezon i w moim odczuciu powinni w sobotę odnieść drugie zwycięstwo w sezonie.

Typ: 1

Marco

Marek jest typerem, który od lat na forum bukmacherskim BetOnline posiada status legendy. Jego skuteczność z piłki nożnej jest powszechnie znana, jakość analiz również należy do absolutnej czołówki bukmacherskiej.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button