Eindhoven – Graafschap – Typy bukmacherskie 25 marca (piątek)

W piątek rozegrane zostaną dwa mecze holenderskiej Eerste Divisie. O godzinie 21:00 na Jan Louwers Stadion Eindhoven podejmować będzie Graafschap. Zapraszam do analizy.

Eindhoven – Graafschap – Typy bukmacherskie 25 marca (piątek)

Eindhoven vs Graafschap. Typ i Analiza

Na Jan Louwers Stadion więcej do powiedzenia powinni mieć piłkarze Eindhoven, mimo że w piątek będą musieli radzić sobie bez kontuzjowanych Janssena oraz van den Bosa.

W ligowej tabeli z dorobkiem 58 punktów plasują się na czwartym miejscu. Gospodarze są przed tym meczem w zdecydowanie lepszej formie niż rywal, co do tego nie ma żadnych wątpliwości.

Ostatnią porażkę zanotowali 3 grudnia 2021 roku. Wówczas na wyjeździe przegrali z Almere 0-2. Od tamtego czasu pozostają drużyną niepokonaną. W dwóch ostatnich meczach z Jong Ajaxem i Den Haag podzielili się punktami. Wcześniej wygrali osiem spotkań z rzędu!

Jak więc widać, piłkarze Eindhoven są bardzo trudną przeszkodą do pokonania. W najbliższy piątek mają szansę się przełamać, ponieważ ich przeciwnik jest w zdecydowanie słabszej formie.

Najlepszym tego dowodem jest fakt, że trzy ostatnie mecze Graafschap (9. miejsce/47 pkt) zakończyło porażką. W ostatniej kolejce przed własną publicznością uległo Maastricht 1-3.

Na De Vijverberg zremisowało z Eindhoven 0-0. Goście grają za słabo, by w piątek przeciwstawić się gospodarzom.

Typ: 1X (kurs 1.46 na STS)

Marco

Marek jest typerem, który od lat na forum bukmacherskim BetOnline posiada status legendy. Jego skuteczność z piłki nożnej jest powszechnie znana, jakość analiz również należy do absolutnej czołówki bukmacherskiej.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button