Ekwador – Peru – Typy bukmacherskie 8 czerwca (wtorek)

W Ameryce Południowej rozegranych zostało pięć kolejek eliminacji do mistrzostw Świata. W najbliższy wtorek w szóstym swoim meczu reprezentacja Ekwadoru podejmować będzie Peru. Zapraszam do analizy.

Typy Dnia – 8 czerwca (wtorek)

Ekwador vs Peru. Typ i Analiza

Trzy zwycięstwa i dwie porażki do dotychczasowy bilans spotkań Ekwadorczyków przez co z dorobkiem dziewięciu punktów sklasyfikowani są na trzecim miejscu w tabeli. Warto dodać, że obie reprezentacje dzieli w tabeli różnica ośmiu punktów.

Piłkarze z Peru jak dotąd zgromadzili zaledwie jeden punkt. Nie udało im się wygrać żadnego meczu o czym świadczy ten bilans spotkań 0-1-4. Dlatego plasują się na ostatnim dziesiątym miejscu w tabeli.

Jak się więc pewnie domyślacie, faworytem są piłkarze z Ekwadoru, racja, zwłaszcza że są w zdecydowanie lepszej formie. Poza ostatnią porażką z mocną Brazylią 0-2, wcześniej łącznie odnieśli cztery zwycięstwa z rzędu.

Przypomnijmy, dwukrotnie wygrali z Boliwią, towarzysko 2-1 i w eliminacjach MŚ 3-2, oraz także w eliminacjach pokonali Kolumbię 6-1 i Urugwaj 4-2. Jak więc widać, większość spotkań w ostatnim czasie Ekwadorczycy wygrali.

Osobiście mnie napawa to optymizmem, zwłaszcza że Peruwiańczycy są kompletnie pod formą. Kwalifikacje MŚ rozpoczęli od remisu z Paragwajem 2-2, by następnie przegrać z Brazylią 2-4, Chile 0-2, Argentyną 0-2 i Kolumbią 0-3. W tych meczach zaprezentowali się beznadziejnie. Ekwador wygrał dwa ostatnie towarzyskie mecze z Peru. We wtorek powinien powtórzyć to w eliminacjach do mistrzostw Świata.

Typ: 1

Marco

Marek jest typerem, który od lat na forum bukmacherskim BetOnline posiada status legendy. Jego skuteczność z piłki nożnej jest powszechnie znana, jakość analiz również należy do absolutnej czołówki bukmacherskiej.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button