Espanyol – Ath. Bilbao – Typy bukmacherskie 26 października (wtorek)

W najbliższy wtorek zainaugurowana zostanie jedenasta kolejka La Liga. Tego dnia odbędą się trzy mecze. Między innymi na RCDE Stadium Espanyol zmierzy się z Athletikiem Bilbao. Zapraszam do analizy.

Typy Dnia – 26 października (wtorek)

Espanyol vs Athletic Bilbao. Typ i Analiza

Przed tym meczem obie drużyny są w niezłej formie, gdyż w trzech ostatnich meczach zgromadziły siedem punktów. Kursy pokazują, że nie ma w tym spotkaniu faworyta. Czego więc możemy spodziewać się na RCDE Stadium?

Na tym stadionie piłkarze Espanyolu są bardzo mocni o czym na początku października przekonali się piłkarze Realu Madryt gdzie musieli pogodzić się z porażką 1-2. Następnie na tym obiekcie przegrało Cadiz 0-2.

Natomiast w najnowszym wyjazdowym spotkaniu z Elche piłkarze Espanyolu podzielili się punktami 2-2. W tej chwili sklasyfikowani są na jedenastym miejscu w tabeli co z pewnością nie jest dla nich satysfakcjonujące. Za wszelką cenę będą chcieli więc wygrać.

Po dziewięciu rozegranych meczach Athletic Bilbao plasuje się na siódmym miejscu w tabeli. Dwa ostatnie mecze rozegrali na swoim boisku gdzie pokonali Villarreal 2-1 oraz Deportivo Alaves 1-0. W spotkaniach wyjazdowych najczęściej remisują, dlatego podziału punktów nie można wykluczać.

W związku z tym polecam zakład na zwycięstwo Espanyolu z remisem po kursie 1.45 w STS. Skoro wygrali z Realem Madryt, to wygrać mogą z każdym. 25 stycznia 2020 roku w bezpośrednim spotkaniu na RCDE Stadium padł rezultat 1-1. We wtorek liczę na dobre widowisko, zwłaszcza ze strony gospodarzy którzy na swoim terenie rzadko zawodzą.

Typ: 1X

Marco

Marek jest typerem, który od lat na forum bukmacherskim BetOnline posiada status legendy. Jego skuteczność z piłki nożnej jest powszechnie znana, jakość analiz również należy do absolutnej czołówki bukmacherskiej.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button