Finał EURO 2020. Bonus do 500 PLN od STS

Czas na Wielki finał Mistrzostw Europy. W niedzielny wieczór na Wembley dojdzie do rywalizacji pomiędzy Anglikami z Włochami. A każdy typer może otrzymać premię nawet o wartości 500 PLN za typowanie tego starcia.

STS zwiększa wygrane graczom na finał EURO 2020

STS zwiększa wygrane graczom na finał EURO 2020

Patrząc na parę finałową to można powiedzieć, ze nieznacznymi faworytami tej rywalizacji są Włosi, którzy bardziej przekonują swoją grą oraz jakością. Z drugiej strony Anglicy grają u siebie i będą chcieli na pewno zaprezentować się z jak najlepszej strony.

Na przeciw graczom wychodzi bukmacher STS, który oferuje promocję „Stawka x5 za dokładny wynik do 500 PLN”. Jest ona aktywna wyłącznie do 11 lipca do godziny 21:00. A chcąc wziąć w niej udział koniecznie gracz musi sie do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

Bonusy za obstawienie meczu Włochy – Anglia

Zadaniem typerów w wyżej wspomnianej promocji jest zagranie kuponu SOLO lub AKO, na którym to koniecznie musi znajdować się typ z oferty przyjemne na dokładny wynik meczu finałowego EURO 2020 Włochy – Anglia.

Aktualny kod promocyjny w Betfan

W przypadku wygranej typer będzie mógł liczyć na dodatkową kasę. A mianowicie jego stawka zostanie pomnożona razy 5. Maksymalnie może to być nawet 500 PLN.

Kod promocyjne w STS online:

Legalny bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi limitowany pakiet powitalny, w którym to na sam start można otrzymać:

  • 29 PLN bez wpłaty własnej
  • premię równowartości dokonanego depozytu, aż do 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne wszystkim użytkownikom wyłącznie w momencie wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button