Francja U21 – Rumunia U21 – 24 czerwca (poniedziałek)

Spotkanie pomiędzy reprezentacją Francji a reprezentacją Rumunii w ramach trzeciej kolejki młodzieżowych mistrzostw europy do lat 21 może kibicom dostarczyć wiele emocji. Przed turniejem chyba mało kto wierzył w awans Rumunii do fazy pucharowej mając w grupie Francję, Anglię i Chorwację, tymczasem w dwóch pierwszych meczach pokazała się z bardzo dobrej strony.

Typy Dnia – 24 czerwca (poniedziałek)

Euro U21: W dwóch pierwszych meczach Rumunia strzeliła osiem bramek!

Warto przypomnieć iż po dwóch rozegranych kolejkach ma sześć punktów na koncie, swoim przeciwnikom strzeliła aż osiem bramek i straciła trzy, jak widać strzelała średnio cztery bramki na mecz co świadczy o jej bardzo mocnej ofensywie. W ostatniej trzeciej kolejce Rumunia mierzyć będzie się z Francją która co prawda także zdobyła komplet punktów w dwóch rozegranych meczach, ale w ofensywie nie była aż tak skuteczna jak jej poniedziałkowy rywal.

Dlatego też rosną kursy na zwycięstwo Francji co nikogo nie dziwi, bo dziś Rumunów powinien bać się każdy, w końcu osiem strzelonych bramek to nie przypadek prawda? no właśnie. W tej chwili więc na zwycięstwo Trójkolorowych bukmacherzy wystawili kursy w granicach 2.50, a u niektórych nawet 3.10.

Co ciekawe, jeszcze parę dni temu za ich zwycięstwo płacili 1.45, jak więc widać, kursy poszły ostro w górę co jest naturalne, bo Rumunia to bardzo solidna drużyna która ze strzelaniem bramek nie ma problemów.

Mistrzostwa europy rozpoczęła od przekonującego zwycięstwa nad Chorwacją aż 4-1. W tym meczu była po prostu lepsza, częściej atakowała i strzelała w światło bramki przeciwnika, dlatego wygrała zasłużenie. Natomiast w drugiej kolejce mimo że w rywalizacji z Anglią nie była faworytem, potrafiła jej strzelić aż cztery gole i wygrać 4-2.

Ten mecz pokazał, że posiadanie piłki nie jest najmocniejszą bronią. Z kolei ilość stworzonych sytuacji bramkowych nie jest najważniejszą statystyką, ale przede wszystkim liczy się skuteczność, skuteczność i jeszcze raz skuteczność, a w tym elemencie lepsza była Rumunia.

Co więc wiemy o tej reprezentacji? przede wszystkim jej najmocniejszym punktem jest ofensywa, a co wiemy o Francji? Na starcie wygrała z Anglią 2-1 która zaprezentowała się słabiutko, co zresztą widać w statystykach, zaledwie pięć podejść do przeciwnika i tylko jeden celny strzał na bramkę. Z kolei Francja przewyższała ją większą kulturą gry, dobrze operowała piłką i zdecydowanie częściej atakowała.

Natomiast w drugiej kolejce wygrała z Chorwacją 1-0, ale nie było to jakiś wielki mecz, w sumie obie reprezentacje stworzyły dwanaście sytuacji bramkowych, a Trójkolorowi wygrali dlatego, ponieważ w składzie mieli Moussa Dembele który już w ósmej minucie otworzył wynik spotkania i jak się okazało, to była jedyna bramka w meczu. Z uwagi na fakt, iż obie drużyny w ofensywie mają kim straszyć, zwłaszcza Rumunia co pokazała w dwóch pierwszych meczach, w poniedziałek spodziewam się kilku bramek, co najmniej dwóch, dlatego stawiałbym over 1,5 po kursie 1.42 w LVBet.

Typ: powyżej 1,5 gola

Marco

Marek jest typerem, który od lat na forum bukmacherskim BetOnline posiada status legendy. Jego skuteczność z piłki nożnej jest powszechnie znana, jakość analiz również należy do absolutnej czołówki bukmacherskiej.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button