Fulham – Sheffield Utd – Typy bukmacherskie 20 lutego (sobota)

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że to ostatni sezon Sheffield Utd w Premier League. Spać spokojnie nie mogą także piłkarze Fulham którzy znajdują się w strefie spadkowej. Obie drużyny bezpośrednio zmierzą się w sobotę w ramach 25. kolejki Premier League. Transmisja w CANAL+ Sport 2.

Typy Dnia – 20 lutego (sobota)

Premier League: Fulham vs Sheffield Utd. Typ i Analiza

Mimo że obie drużyny znajdują się w strefie spadkowej, zapowiada się ciekawe widowisko. Bo jakby nie patrzeć, oba zespoły walczą o utrzymanie, chociaż w zdecydowanie lepszej sytuacji są londyńczycy, którzy zajmując osiemnaste miejsce w tabeli, do siedemnastego Newcastle tracą sześć punktów.

Natomiast Szable które zamykają tabelę Premier League znajdują się w katastrofalnej sytuacji, ponieważ mają zaledwie jedenaście punktów na koncie. Do samego Fulham (19 pkt) to aż osiem punktów straty. Jak więc widać, z punktu widzenia kibiców Sheffield Utd ciężko być optymistą.

Ciężko być także dobrej myśli przed starciem z Fulham, bo jakby nie patrzeć, klub ten w pięciu ostatnich meczach przegrał zaledwie jedno spotkanie z Leicester 0-2, a w czterech pozostałych meczach zapunktował.

W ostatnim spotkaniu londyńczycy na wyjeździe zremisowali z Burnley 1-1, a wcześniej wygrali na terenie Evertonu 2-0, czyli z bardzo mocnym rywalem co musiało ich uskrzydlić. Wcześniejszy remis z mocnym w tym sezonie West Hamem United 0-0 też o czymś świadczy.

Jak więc widać, piłkarze Fulham prezentują się ostatnio lepiej w przeciwieństwie do Sheffield Utd który w ostatniej kolejce odnotował wyjazdową porażkę z West Ham 0-3. Na Bramall Lane obie drużyny podzieliły się punktami 1-1.

Niewykluczone, że w sobotę także padnie remis, aczkolwiek lepszej gry oczekuję od piłkarzy Fulham którzy mają więcej jakości. Braki kadrowe? na Craven Cottage wystąpią bez Mitrovicia i Cairney’a. Natomiast gościom nie pomogą kontuzjowani O’Connell, Berge i Robinson.

Typ: 1X

Marco

Marek jest typerem, który od lat na forum bukmacherskim BetOnline posiada status legendy. Jego skuteczność z piłki nożnej jest powszechnie znana, jakość analiz również należy do absolutnej czołówki bukmacherskiej.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button