Gomel – FC Mińsk – Typy bukmacherskie 30 maja (niedziela)

W niedzielnym spotkaniu jedenastej kolejki białoruskiej Wyszejszaja Liha piłkarze Gomel na własnym obiekcie podejmować będą FC Mińsk. Faworytem starcia są gospodarze. I to ich zwycięstwa się spodziewam.

Typy Dnia – 30 maja (niedziela)

Gomel vs FC Mińsk. Typ i Analiza

Za nami dziesięć kolejek w białoruskiej ekstraklasie, a Gomel ma osiemnaście punktów na koncie i plasuje się na czwartym miejscu w tabeli. Ich mocną bronią jest ofensywa. Do tej pory strzelili osiemnaście bramek.

Do niedzielnego spotkania z FC Mińsk piłkarze Gomel przystąpią podbudowani ostatnim zwycięstwem nad Sławiją Mozyrz 4-2. Jak widać w tym meczu bardzo dobrze spisali się w ofensywie przez co zasłużenie wygrali.

Jak prezentowali się wcześniej? na wyjeździe przegrali z Dynamem Brześć 0-1 oraz na swoim boisku pokonali FK Słuck 4-1. W przegranym meczu z Dynamem Brześć także mieli swoje okazję na strzelenie gola.

Moim zdaniem ostatnie wyniki napawają optymizmem. Dlatego liczę na wygraną gospodarzy. FC Mińsk z dorobkiem trzynastu punktów sklasyfikowany jest na dziewiątej lokacie w tabeli. Drużyna ta prezentuje się przeciętnie.

Ostatnio po golu Michaela Lopeza niespodziewanie wygrała z Dynamem Brześć. Ale miała sporo szczęścia, gdyż piłkarze Dynama stworzyli sobie dwadzieścia trzy sytuacje bramkowe. Można powiedzieć, przegrali na własne życzenie.

Wcześniej FC Mińsk zremisował z FK Słuck 2-2 i FK Witebsk 3-3. W sumie stracił piętnaście bramek. Jak więc widać, zespół ten nie jest w najlepszej formie. Ostatni raz bezpośrednio w lidze obie drużyny mierzyły się w 2019 roku, wówczas Gomel pokonał u siebie FC Mińsk 1-0. Po ostatnim zwycięstwie nad Sławiją Mozyrz jestem dobrej myśli, że i tym razem odniesie zwycięstwo.

Typ: 1

Marco

Marek jest typerem, który od lat na forum bukmacherskim BetOnline posiada status legendy. Jego skuteczność z piłki nożnej jest powszechnie znana, jakość analiz również należy do absolutnej czołówki bukmacherskiej.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button