Grecja – Mołdawia – Typy bukmacherskie 11 października (niedziela)

Dzisiejszego wieczoru w mieście Ateny odbędzie się spotkanie pomiędzy Gracją a Mołdawią. Będzie to trzeci mecz dla obu reprezentacji w Lidze Narodów. Zdecydowanym faworytem są gospodarze.

Typy Dnia – 11 października (niedziela)

Grecja vs Mołdawia. Typ i Analiza

Grecy nie są już tak silni jak w przeszłości. Pamiętamy 2004 rok kiedy wygrali mistrzostwa Europy prawda? no właśnie. Wówczas ich bardzo mocna stroną była mocna defensywa, bardzo ciężko było im strzelić gola, ponieważ solidnie się bronili.

Dziś Grecy w tym elemencie gry nie są już tak mocni. Niemniej i tak lepsi od dzisiejszego przeciwnika Mołdawii. Ta reprezentacja ostatnimi czasy przegrała praktycznie wszystkie spotkania. Wyjątkiem był remis z reprezentacją Kosowa 1-1.

Był to jednak remis szczęśliwy. Kosowo zremisowało na własne życzenie, ponieważ marnowało znakomite akcje bramkowe. Niemal 70% czasu utrzymywało się przy piłce, miało dziewiętnaście podejść do przeciwnika który stworzył sobie zaledwie cztery sytuacje bramkowe.

Jak więc widać, Mołdawia zremisowała szczęśliwe. W pozostałych meczach prezentowała się katastrofalnie, dlatego przegrywała. W ostatnim sparingu została rozbita przez Włochy 0-6. Natomiast w Lidze Narodów poza remisem z Kosowo uległa Słowenii 0-1.

Jej pozostałych spotkań najlepiej nie komentować. W przeciwieństwie do Mołdawii, Grecja jest zdecydowanie mocniejszą reprezentacją co udowodniła w ostatnich spotkaniach. Ostatnio towarzysko przegrała z Austrią 1-2, ale rywal nie miał łatwego życia, bardzo się męczył.

Natomiast wcześniej Grecja pokonała mocne Kosowo 2-1 i bezbramkowo zremisowała ze Słowenią, jeżeli chodzi o dotychczasowe mecze Ligi Narodów. Jest silniejsza kadrowo, do tego grać będzie u siebie, powinna więc odnieść zwycięstwo.

Typ: 1

Marco

Marek jest typerem, który od lat na forum bukmacherskim BetOnline posiada status legendy. Jego skuteczność z piłki nożnej jest powszechnie znana, jakość analiz również należy do absolutnej czołówki bukmacherskiej.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button