HB Torshavn – HJK – 16 lipca (wtorek)

Niemalże pewne awansu do drugiej rundy eliminacji Ligi Mistrzów jest fińskie HJK które w pierwszym meczu przed własną publicznością pokonało HB Torshavn 3-0. Spotkanie rewanżowe rozegrane zostanie już w najbliższy wtorek. Drużyna z Wysp Owczych jak widać nie ma nic do stracenia, by myśleć chociaż o dogrywce musi strzelić aż trzy bramki, nie tracąc żadnej.

Typy Dnia – 16 lipca (wtorek)

Kwalifikacje Ligi Mistrzów: HB Torshavn – HJK. Typ i Analiza

Czy jest to możliwe? w piłce nożnej wszystko jest możliwe, no ale jeżeli mam być szczerym, to wątpię w odrobienie przez tę drużynę takich strat co nie znaczy, że HB Torshavn nic nie strzeli. Na swoim boisku jest w stanie coś trafić. Jeżeli chodzi o zakład na to spotkanie, to myślę że w ciemno można stawiać przynajmniej over 1,5 po kursie 1.30 w STS, a nawet over 2,5 po kursie 1.90 u tego samego bukmachera.

Powinny jakieś bramki tu paść, gospodarze nie mając nic do stracenia powinni się otworzyć i zagrać otwarty futbol, bardziej ofensywny, w końcu mają co odrabiać prawda? no właśnie. No naprawdę, innego zakładu tu nie widzę. Bukmacherzy stawiają w roli faworyta zespół HJK o czym świadczą kursy w granicach 1.75.

No ale właśnie, w pierwszym meczu jak wiadomo wygrało przekonująco, czy w rewanżu piłkarze będą na tyle zmotywowani by wygrać kolejny raz? dobre pytanie, a kurs moim zdaniem aż tak zadowalający nie jest. Zgadza się, HJK jest w niezłej formie, w pierwszym meczu z HB Torshavn wygrało pewnie, ale trzeba dodać, że drużyna z Wysp Owczych także stworzyła sobie parę sytuacji bramkowych po których była bliska pokonania bramkarza przeciwnika.

Jak HJK prezentuje się w lidze? w ostatniej kolejce na wyjeździe wygrało z HIFK 2-0. Wcześniej między innymi u siebie zremisowało z KuPS 1-1 i na wyjeździe wygrało z przeciętnym Mariehamn 2-0. W tabeli plasuje się na czwartym miejscu z dorobkiem 25 punktów na koncie.

Natomiast w swojej lidze dobrą formą błyszczy HB Torshavn które w dziesięciu ostatnich spotkaniach odnotowało aż osiem zwycięstw i dwie porażki. W ostatniej kolejce na swoim boisku rozgromiło Argir 5-0 co było do przewidzenia, ponieważ rywal był najsłabszy, zajmujący ostatnie miejsce, bez formy. Jednak nie zmienia to faktu, iż forma HB Torshavn jest wysoka, we wcześniejszych meczach strzelało swoim przeciwnikom po pięć, sześć bramek.

Pierwszy mecz z HJK był dobrym dowodem na to, że europejskie puchary rządzą się swoimi prawami. Niemniej przed własną publicznością gospodarze są w stanie coś strzelić. W każdym razie powinny jakieś bramki paść, bo muszą zaryzykować i się otworzyć jeżeli myślą o dobrym wyniku, więc wątpię w to, by we wtorek w tej rywalizacji nie padła żadna bramka.

Typ: powyżej 1,5 gola

Marco

Marek jest typerem, który od lat na forum bukmacherskim BetOnline posiada status legendy. Jego skuteczność z piłki nożnej jest powszechnie znana, jakość analiz również należy do absolutnej czołówki bukmacherskiej.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button