HJK – SJK – Typy bukmacherskie 31 lipca (sobota)

Mistrzowie Finlandii pożegnali się z eliminacji Ligi Mistrzów. Dziś skupić się mogą tylko i wyłącznie na rozgrywkach ligowych. W sobotę w Helsinkach podejmować będą SJK. Zapraszam do analizy.

Typy Dnia – 31 lipca (sobota)

HJK vs SJK. Typ i Analiza

W pierwszej rundzie kwalifikacji Champions League piłkarze HJK wyeliminowali Buducnost. Jednak w drugiej nie sprostali mistrzom Szwecji. W dwumeczu z Malmo FF łącznie przegrali 3-4.

W lidze prezentują się bardzo dobrze. Dotychczas odnieśli jedenaście zwycięstw, jeden remis i jedną porażkę, przez co z dorobkiem trzydziestu czterech punktów sklasyfikowani są na pierwszym miejscu w tabeli. Mają sześć punktów przewagi nad drugim KuPS.

Jak więc widać, większość spotkań piłkarze HJK zakończyli zwycięstwem. Ostatnio na swoim boisku poradzili sobie z Haką 2-0. W sobotę czeka ich trudniejszy sprawdzian, bowiem rywalem będzie SJK które plasuje się na piątym miejscu w tabeli.

Drużyna ta jest w dobrej formie o czym świadczy fakt, że w pięciu ostatnich grach zdobyła dwanaście punktów. Ostatnio na swoim terenie pokonała Oulu 3-2. Skoro goście ostatnio grają dobrze, to mogą w sobotę mistrzom Finlandii napsuć sporo krwi.

Po odpadnięciu z eliminacji Ligi Mistrzów piłkarze HJK nie przystąpią do tego spotkania w zbyt dobrych nastrojach, dlatego niespodzianki w meczu z SJK nie można wykluczać. Dlatego myślę, że najlepszym rozwiązaniem jest over 1,5 gola po kursie 1.36 (Fortuna). W ostatnim bezpośrednim spotkaniu na boisku SJK mistrzowie Finlandii wygrali dwa do zera.

Typ: powyżej 1,5 gola

Marco

Marek jest typerem, który od lat na forum bukmacherskim BetOnline posiada status legendy. Jego skuteczność z piłki nożnej jest powszechnie znana, jakość analiz również należy do absolutnej czołówki bukmacherskiej.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button