Jagiellonia Białystok – Widzew Łódź – Typy bukmacherskie 22 lipca (piątek)

Widzewiacy którzy po ośmiu latach wrócili do Ekstraklasy po inauguracyjnym meczu z Pogonią Szczecin są bez punktów. W piątek w Białymstoku postarają się zaskoczyć Jagiellonię. Zapraszam do analizy.

Jagiellonia Białystok – Widzew Łódź – Typy bukmacherskie 22 lipca (piątek)

Jagiellonia Białystok vs Widzew Łódź. Typ i Analiza

W lepszych humorach do piątkowego meczu przystąpią piłkarze Jagiellonii którzy na inaugurację w Białymstoku wygrali z Piatem Gliwice 2-0.

Strzelcami bramek byli Imaz i Kowalski. Natomiast Widzew w Szczecinie przegrał z Pogonią 1-2. Ale jak na beniaminka pozostawił po sobie dobre wrażenie. Też był groźny pod bramką przeciwnika.

Faworytem piątkowej rywalizacji jest Jagiellonia za którą przede wszystkim przemawia większe doświadczenie. Na dodatek o kolejne punkty walczyć będzie przed własną publicznością gdzie teoretycznie powinna udowodnić swoją wartość.

Pamiętajmy jednak że do czynienia mamy z PKO Ekstraklasą, czyli ligą bardzo nieprzewidywalną. Widzewiacy nieźle prezentują się kadrowo przez co mogą Jagiellonii sprawić duże problemy.

W piątek szkoleniowiec gospodarzy nie będzie mógł skorzystać z usług kontuzjowanego Runje. Natomiast w drużynie gości występ Lipskiego stoi pod znakiem zapytania.

Typ: powyżej 2,5 gola (kurs 1.90 na Superbet)

Marco

Marek jest typerem, który od lat na forum bukmacherskim BetOnline posiada status legendy. Jego skuteczność z piłki nożnej jest powszechnie znana, jakość analiz również należy do absolutnej czołówki bukmacherskiej.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button