Jak analizować typy bukmacherskie?

Na temat analizy wydarzeń sportowych powstało już wiele spekulacji i różnorakich poglądów. Każdy gracz chciałby mieć swój system analizowania – wielu z nich nawet takowe posiada.

analizy bukmacherskie
Jak przeprowadzić analizę bukmacherską?

Analizy meczów piłkarskich

W każdej dyscyplinie sportowej należy rozpatrywać grę na inny sposób. Przykładowo bardzo popularną metodą analizy meczów piłkarskich jest tzw. current from, czyli łańcuch zwycięstw, remisów i porażek, porównywanych ze sobą drużyn. Często również do tego systemu dodaje się również tzw. recent goals, czyli ilość bramek zdobytych i straconych w 5 ostatnich meczach, przez te zespoły.

Bywa, że te dwie metody łączy się ze sobą, jak również i stosuje się je oddzielnie. W ten sposób powstaje pewna liczba punktów, dzięki której wybieramy drużynę, która ma ich więcej. To właśnie ona jest w tym wypadku faworytem danego spotkania.

To tylko jedna z wielu metod. Jest ona jednak popularna i sprawdzona – przede wszystkim jeśli chodzi o grę na AKO lub single. W przypadku progresji zaleca się szczegółowe śledzenie statystyk (odsetek remisów).

Bardzo dobrą i skuteczną metodą analizy, jest również skupienie się na jednej lidze, dogłębnie śledząc wszelkie statystyki jej dotyczące. Najlepiej, jeżeli jest to liga, której gracz jest fanem i chłonie wszelkie informacje na jej temat z zapałem maniaka. Jest mu wtedy o wiele łatwiej, a sama analiza staje się dla niego przyjemnością. Nie od dziś wiadomo że polscy kibice piłkarscy, interesują się europejskimi ligami, stojącymi na najwyższym poziomie, np. Premiership czy Serie A.

Bukmacher

Bukmacher znany ze swojej chytrości, ale też wielkiej wiedzy na temat zakładów bukmacherskich i typów sportowych, szczególnie z piłki nożnej i siatkówki. Bonusy i promocje bukmacherskie nie są mu obce.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button