Jak zwiększyć swoje szanse na wygraną?

Zaczynając swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi – obojętnie czy będzie to przygoda jednorazowa (chęć postawienia na szczególne zdarzenie sportowe, np. konkretną walkę bokserską) czy długoterminowa – nikt z nas nie zakłada na wstępie możliwości porażki. Podobnie jak i w tradycyjnym sporcie, tak i w zakładach (gdzie dodatkowo ryzykujemy własne pieniądze) przegrana jest zjawiskiem niepożądanym, którego każdy z nas chciałby uniknąć.

jak wygrać z bukmacherem
Sposoby na zwiększenie szansy na wygraną

Wygrana z bukmacherem – czy to możliwe?

Czy istnieje zatem jakaś metoda pozwalająca zwiększyć swoje szanse na wygraną z bukmacherem? Korzystając z wyszukiwarki internetowej można szybko znaleźć całkiem sporo informacji na ten temat – od konkretnych systemów bukmacherskich (na podwojenie, akumulatory, progresja, itp.) poprzez wskazanie spotkań rzekomo ustawionych (fixy, insidery) gdzie z góry wiadomo jaki będzie ostateczny wynik.

Problem polega na tym, że w pierwszym przypadku – zrozumieć owe systemy można mając już niejakie doświadczenie w bukmacherce, osoba zupełnie świeża w temacie nie zrozumie stosowanych w nich pojęć, a tym bardziej nie będzie wiedziała jakie zdarzenia dobrać by zminimalizować ryzyko porażki. Natomiast jeśli chodzi o kwestię ustawionych meczów – zjawisko to w świecie sportu występuje od dawna jednak o danym spotkaniu wie tak ograniczona liczba osób, że trudno po prostu wierzyć informacjom zamieszczonym w sieci.

Jak przechytrzyć bukmachera?

Istnieją dużo lepsze, statystycznie uzasadnione sposoby zwiększenia szans na wygraną, które mogą przydać się nawet debiutantom. Na początku swojej przygody z zakładami warto chociażby wybierać zdarzenia typu 1 / 2 zamiast 1/X/2.
W pierwszym przypadku mamy tylko dwie możliwości:

Wygra (1) lub Przegra (2), w drugim natomiast są to trzy możliwości:
Wygra (1), Zremisuje (X) lub Przegra (2).
Jak zatem widać – wybierając zdarzenie dwudrogowe (z dwiema możliwościami) mamy 50% szans na prawidłowe wskazanie końcowego wyniku, natomiast w zdarzeniach trzydrogowych (trzy możliwości) szanse na poprawny typ spadają do 33,33%. Gdzie szukać w takim razie zakładów dwudrogowych? Najprościej rzecz ujmując – w ofercie bukmachera będą to spotkania z dyscyplin sportu, w których remis nie występuje (np. siatkówka, tenis, badminton).

Poza tym, nawet w przypadku dyscyplin z remisem (np. piłka nożna, hokej) – w ofercie bukmachera często można znaleźć zakłady typu „Draw no Bet” (remis = nie ma zakładu) gdzie typujemy zwycięzcę spotkania (np. piłka nożna: Real Madryt vs FC Barcelona) a w przypadku gdy zakończy się ono remisem – otrzymujemy zwrot stawki.

Jak zatem widać, możliwości zwiększenia swoich szans na wygraną w zakładach bukmacherskich jest całkiem sporo. Warto się nimi wspomagać, szczególnie na początku naszej przygody z obstawianiem. Zdrowy rozsądek i umiejętność chłodnej kalkulacji są w tym przypadku nieodzowne.

Bukmacher

Bukmacher znany ze swojej chytrości, ale też wielkiej wiedzy na temat zakładów bukmacherskich i typów sportowych, szczególnie z piłki nożnej i siatkówki. Bonusy i promocje bukmacherskie nie są mu obce.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button