Karlsruher – Bochum – 24 maja (niedziela)

Ciekawych spotkań nie brakuje także na zapleczu Bundesligi. W nadchodzącą niedzielę walczące o utrzymanie Karlsruher podejmować będzie Bochum. Transmisja w Eleven Sports 4.

Typy Dnia – 24 maja (niedziela)

Karlsruher vs Bochum. Typ i Analiza

Kiedy obie drużyny bezpośrednio rywalizowały w październiku ubiegłego roku, wówczas kibice na stadionie Vonovia Ruhrstadion w Bochum zobaczyli aż sześć bramek. Obie drużyny podzieliły się punktami, a wynik ostatecznie padł 3-3.

Był to szalony mecz z obu stron, ładne akcje i przede wszystkim to co kibice uwielbiają najbardziej, czyli gole. Był to otwarty mecz z obu stron i podobnego widowiska spodziewam się w najbliższą niedzielę.

W ostatniej kolejce obie ekipy zachowały czyste konto bramkowe. Zawodnicy Karlsruher na swoim terenie pokonali Darmstadt 2-0. Mimo że przeciwnika mieli dość wymagającego, zdołali się przeciwstawiać i rozegrać dobre zawody.

Trzeba też podkreślić, że przede wszystkim rywale prezentowali się słabo w ataku, a raczej przegrali to spotkanie na własne życzenie. Karlsruher walczy o utrzymanie, ale nadal potrzebuje cennych punktów, ponieważ zajmuje siedemnaste miejsce spadkowe. Do miejsca barażowego traci jeden punkt, zaś do bezpiecznego piętnastego dwa punkty.

Jak więc widać, każdy mecz dla piłkarzy Karlsruher jest niezwykle ważny. Jednak ten najbliższy może być jeden z najtrudniejszych. Zawodnicy Bochum znajdują się na dwunastym miejscu w tabeli i trzeba pamiętać, że tak samo przystąpią do tego spotkania w dobrych nastrojach, ponieważ tydzień temu grając u siebie nie dali większych szans drużynie Heidenheim z którą wygrali 3-0.

To że Bochum dobrze prezentuje się w ofensywie, ale niepewnie w defensywie świadczy chociażby fakt, że 1 marca na swoim boisku zremisowało z drużyną Sandhausen 4-4. Jak więc widać, można mieć wątpliwości co do ich gry obronnej. Tak więc bramek spodziewam się także w niedzielę. Mecze w ostatniej kolejce pokazały, że obie drużyny mają kim straszyć w ataku. Dwanaście bramek na koncie ma napastnik Bochum Silvere Ganvoula i tyle samo ofensywny piłkarz drużyny Karlsruher Philipp Hofmann.

Typ: powyżej 2,5 gola

Marco

Marek jest typerem, który od lat na forum bukmacherskim BetOnline posiada status legendy. Jego skuteczność z piłki nożnej jest powszechnie znana, jakość analiz również należy do absolutnej czołówki bukmacherskiej.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button