Kazachstan – Szkocja – 21 marca (czwartek)

Przed Szkocją bardzo trudna droga do finałów Mistrzostw Europy, bowiem między innymi będzie musiała rywalizować z takimi drużynami jak Belgia która jest jednym z głównych faworytów do zajęcia pierwszego miejsca w grupie, oraz Rosją która także jest bardzo mocna. Natomiast w pierwszej kolejce Szkoci zmierzą się z Kazachstanem gdzie na ich terenie mecze do przyjemnych nie należą.

Typy Dnia – 21 marca (czwartek)

Przed własną publicznością Kazachowie są niebezpieczni, czy udowodnią to w meczu ze Szkocją?

Mimo to bukmacherzy w roli faworyta stawiają zespół Szkocji chociażby z tego powodu, że po prostu mają lepszych piłkarzy, którzy mają więcej jakości, jak na przykład Ryan Fraser który jest piłkarzem Bournemouth, jak więc widać, w końcu na co dzień występuje w jednej z najlepszych lig Świata Premier League.

Czy James Forrest który jest zawodnikiem Celtiku, a to że strzelać bramki potrafi udowodnił chociażby w Lidze Narodów gdzie w wygranym meczu z Izraelem przed własną publicznością 3-2 ustrzelił dla Szkocji Hat-tricka, jak więc widać, z przodu ten zespół ma kim straszyć. Niemniej uważam, że w Kazachstanie czeka ich dość trudna przeprawa, bo to ciężki teren, myślę że over 1,5 będzie tu dobrym zakładem.

Mecz z Izraelem pokazał, że defensywa Szkotów nie stoi na wysokim poziomie, z tym samym przeciwnikiem przegrali natomiast na wyjeździe 1-2. To jak groźny u siebie jest Kazachstan przekonała się reprezentacja Polski gdzie na ich boisku w 2016 roku w ramach kwalifikacji do mistrzostw Świata 2018 zremisowała 2-2.

Jeżeli natomiast chodzi o ich ostatnie mecze, to w lutym tego roku w meczu towarzyskim pokonali u siebie Mołdawię 1-0. Z kolei w listopadzie ubiegłego roku w Lidze Narodów m.in. na wyjeździe przegrali z Gruzją 1-2, u siebie zremisowali z Łotwą 1-1 i także na swoim boisku pewnie pokonali Andorę 4-0. Praktycznie w każdym meczu Kazachowie strzelają u siebie przynajmniej jednego gola i niewykluczone że w meczu ze Szkocją to potwierdzą.

Nigdzie tak dobrze się nie prezentują jak właśnie w meczach na swoim stadionie, dlatego w czwartkowym spotkaniu lepiej stawiać na bramki. Tym bardziej że Szkocja żelaznej defensywy nie ma co pokazała w meczach z Izraelem, czy w towarzyskim spotkaniu z Portugalią gdzie przed własną publicznością przegrała 1-3.

Podsumowując, faworytem są goście, mają lepszy skład, niemniej gospodarze mogą im napsuć sporo krwi, ponieważ na własnym obiekcie czują się bardzo dobrze, dlatego żaden wynik mnie w tym meczu nie zdziwi, przede wszystkim liczę na co najmniej dwie bramki.

Typ: powyżej 1,5 gola

Marco

Marek jest typerem, który od lat na forum bukmacherskim BetOnline posiada status legendy. Jego skuteczność z piłki nożnej jest powszechnie znana, jakość analiz również należy do absolutnej czołówki bukmacherskiej.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button