Kosowo – Czechy – 7 września (sobota)

Przed reprezentacją Czech bardzo trudny sprawdzian na bardzo trudnym terenie. Prisztina, to właśnie w tym mieście, dokładnie na Fadil Vokrri Stadium w najbliższą sobotę podejmować będzie reprezentację Kosowa.

Typy Dnia – 7 września (sobota)

Eliminacje Euro 2020: Kosowo vs Czechy. Typ i Analiza

Na papierze może ta drużyna nie wygląda zbyt groźnie, jednak w rzeczywistości na boisku potrafi grać w piłkę. W składzie jest parę ciekawych nazwisk jak Vedat Muriqi, to napastnik który reprezentuje barwy tureckiego Fenerbahce. W czerwcu Kosowo na wyjeździe wygrało z Bułgarią 3-2, w tym meczu także ten piłkarz raz wpisał się na listę strzelców.

Bułgarzy poczuli się własnej skórze jak groźną, niebezpieczną reprezentacją jest Kosowo które stworzyło sobie aż dwadzieścia sytuacji bramkowych, także częściej utrzymywało się przy piłce, 56% czasu. Poza Muriqim bramki strzelali także Milot Rashica, czyli piłkarz Werderu Brema który dziś jest kontuzjowany, oraz Elbasan Rashani, czyli piłkarz norweskiego Odd.

Poza tym jest jeszcze parę innych zawodników który także grają w ciekawych klubach, no naprawdę Kosowo ma ciekawy skład i jak widać jest bardzo niebezpieczne o czym przekonała się Bułgarią. Co prawda na ich terenie zdołała zremisować 1-1, ale też była blisko porażki, więcej do powiedzenia mieli piłkarze Kosowa. W Lidze Narodów mając w grupie Azerbejdżan, Wyspy Owcze oraz Maltę zajęli pierwsze miejsce i zdobyli czternaście punktów.

Nie odnotowali żadnej porażki, a wygrali cztery mecze i dwa zremisowali. W ostatnim meczu Kosowo przed własną publicznością pewnie wygrało z Azerbejdżanem 4-0. Tak jak napisałem na wstępie analizy, Czechy nie będą miały łatwo, tym bardziej że mecz rozgrywać będą na wyjeździe.

W tabeli są na drugim miejscu, ale już jedna porażkę w tych eliminacjach odnotowały, z kim? na wyjeździe zostały rozgromione przez Anglię aż 0-5. Co prawda jak widać przeciwnika miały bardzo wymagającego, ale mocne Czechy nie przegrałyby w takich rozmiarach. To już nie jest wielka reprezentacja z wielkimi nazwiskami jak kiedyś. Defensywa nie wygląda zbyt dobrze co pokazał mecz z Anglią, poza tym przed własną publicznością Czechy pokonały Bułgarię, ale także straciły gola, było 2-1.

Natomiast w najnowszym meczu eliminacji u siebie wygrały z Czarnogórą 3-0. Kosowo to mocniejszy przeciwnik który w sobotę grać będzie przed własna publicznością, drużyna z niezłymi nazwiskami która potrafi napsuć sporo krwi nawet najlepszym, dlatego jeżeli miałbym coś tu stawiać, to właśnie na zwycięstwo reprezentacji Kosowa z opcją remisu po kursie 1.58 w Betclic.

Typ: 1X

Marco

Marek jest typerem, który od lat na forum bukmacherskim BetOnline posiada status legendy. Jego skuteczność z piłki nożnej jest powszechnie znana, jakość analiz również należy do absolutnej czołówki bukmacherskiej.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button