Lazio – Empoli – Typy bukmacherskie 6 stycznia (czwartek)

W Święto Trzech Króli rozegrane zostaną wszystkie mecze dwudziestej kolejki włoskiej Serie A. Między innymi na Stadio Olimpico Lazio podejmować będzie Empoli. Transmisja w Eleven Sports 1.

Typy Dnia – 6 stycznia (czwartek)

Lazio vs Empoli. Typ i Analiza

Oczywiście wyraźnym faworytem tego spotkania są rzymianie którzy z dorobkiem trzydziestu jeden punktów sklasyfikowani są na ósmym miejscu w tabeli. Empoli ma cztery punkty mniej przez co zajmuje miejsce dziewiąte.

Dlaczego więc bukmacherzy faworyzują zespół Lazio? z prostego powodu, ponieważ rzadko zawodzi na swoim boisku co zresztą pokazuje ten bilans spotkań 6-2-1. Jak więc widać, to napawa optymizmem.

W dwóch ostatnich meczach Serie A rzymianie zainkasowali sześć punktów. Najpierw na swoim boisku pokonali Genoę 3-1. Natomiast w ostatniej kolejce na wyjeździe poradzili sobie z Venezią 3-1.

Poza kontuzjowanymi Adekanye i Hysają poważniejszych problemów kadrowych nie mają. To wszystko skłania mnie do stawiania na zwycięstwo drużyny Lazio.

Dwa ostatnie wyniki nie świadczą o najlepszej formie Empoli. W ostatniej kolejce na swoim terenie przegrało z Milanem 2-4. We wcześniejszej wyjazdowej rywalizacji ze Spezią podzieliło się punktami 1-1. Dwa ostatnie mecze mogły gościom podciąć skrzydła co w czwartek powinni wykorzystać gospodarze.

Warto przypomnieć, że w pierwszej kolejce Serie A rzymianie pokonali na wyjeździe Empoli 3-1. Więc tym bardziej powinni sobie poradzić na Stadio Olimpico.

Typ: 1 (kurs 1.64 na Betclic)

Marco

Marek jest typerem, który od lat na forum bukmacherskim BetOnline posiada status legendy. Jego skuteczność z piłki nożnej jest powszechnie znana, jakość analiz również należy do absolutnej czołówki bukmacherskiej.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button