Lechia Gdańsk – ŁKS Łódź – 23 listopada (sobota)

Zawodzi Lechia Gdańsk, zawodzi ŁKS Łódź, do bezpośredniego starcia obu drużyn dojdzie w najbliższą sobotę o godzinie 20:00. W moim odczuciu na stadionie Energa Gdańsk więcej do powiedzenia powinni mieć gospodarze.

Typy Dnia – 23 listopada (sobota)

PKO Ekstraklasa: Lechia Gdańsk vs ŁKS Łódź. Typ i Analiza

Tego samego zdania są bukmacherzy którzy stawiają ich w roli faworyta. Wyżej w tabeli PKO Ekstraklasy znajduje się Lechia która plasuje się na ósmym miejscu i ma dwadzieścia jeden punktów na koncie.

Dlaczego warto stawiać na jej zwycięstwo? są przynajmniej dwa powody. Pierwszy to doświadczenie które przemawia za nią. Drugi to własne boisko gdzie nie lubi przegrywać spotkań, na osiem gier przegrała tylko dwa mecze, czterokrotnie remisowała i odnotowała dwa zwycięstwa. Kiedy więc ma się przełamać jak nie w najbliższą sobotę? no właśnie.

Gdańszczanie przegrali dwa ostatnie mecze, jednak trzeba dodać, że mieli bardziej wymagających przeciwników niż ŁKS, bo w końcu drużyny które znajdują się w najlepszej czwórce. Mowa o Cracovii z którą przegrali 0-1 (4. miejsce) i Pogoni z którą także przegrali 0-1 (3. miejsce).

W spotkaniu z Portowcami oddali aż jedenaście niecelnych strzałów, jak więc widać, najbardziej zawiodła skuteczność. Pogoń i Cracovia to drużyny, które przede wszystkim mają mocniejszą defensywę niż Łodzianie którzy w obecnych rozgrywkach uwaga, stracili już dwadzieścia sześć bramek. Są więc drużyną, której najłatwiej strzelić gola.

Mam nadzieję że w sobotę Lechia to wykorzysta i wygra swoje spotkanie, bo z kim jak nie z ŁKS-em? no właśnie. Goście zajmują dopiero piętnaste miejsce i przegrali w tym sezonie już dziesięć spotkań. W ostatnim czasie rozgrywali słabe mecze. Najpierw w Białymstoku ulegli Jagiellonii 0-2, a ostatnio po samobójczym trafieniu Jana Sobocińskiego przegrali ze Śląskiem Wrocław 0-1, na dodatek przed własną publicznością.

ŁKS miał już tragiczny okres w którym przegrywał mecz za meczem, czyżby listopad był kolejnym dramatycznym miesiącem dla tej drużyny? niewykluczone, bo piłkarzom ŁKS-u poza doświadczeniem brakuje także pewności siebie, po słabszych meczach trudno jest im się pozbierać, dlatego moim zdaniem trzy punkty zainkasują gospodarze.

Typ: 1

Marco

Marek jest typerem, który od lat na forum bukmacherskim BetOnline posiada status legendy. Jego skuteczność z piłki nożnej jest powszechnie znana, jakość analiz również należy do absolutnej czołówki bukmacherskiej.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button