Legalny bukmacher Fortuna

Wielu fanów sportu pociągają emocje, dlatego coraz częściej decydują się na obstawienie zakładu na mecz piłki nożnej czy walkę bokserską. W wygranej pomaga im fakt, że znają się na danej dyscyplinie, a zakłady bukmacherskie pozwalają dodatkowo mieć choć niewielki zysk z zakładu. Dlatego właśnie w Polsce coraz więcej powstaje legalnych serwisów z zakładami online. Poniżej przedstawiony zostanie najstarszy polski bukmacher – firma Fortuna.

bukmacher fortuna
Opinie, bonusy, opis legalnego bukmachera Fortuna

Oferta bukmachera Fortuna

Fortuna oferuje swoim klientom niezawodność. Dzięki wieloletnim doświadczeniu zyskał zaufanie wielu graczy. Oprócz możliwości zawierania zakładów przez Internet, Fortuna posiada także ponad 600 stacjonarnych placówek. Kolejnym niezaprzeczalnym atutem Fortuny jest to, że bukmacher ten posiada zezwolenie Ministra Finansów co czyni go legalnym bukmacherem w Polsce.

„Fortuna to mój kolejny bukmacher, u którego gram ale ze wszystkich dotychczasowych ten wydaje się być najlepszy. Oferta, kursy i promocje, wszystko to jest lepsze niż u konkurencji.” – opinia z forum betonline.net.pl

Gracze mają do wyboru wiele miejsc, w których mogą obstawiać zakłady sportowe, dlatego bukmacherzy żeby przyciągnąć klientów kuszą atrakcyjnymi warunkami oraz bonusami na start.

Bukmacher Fortuna oferuje bonus powitalny w wysokości 100 zł, co oznacza, że można te pieniądze obstawiać zgodnie z regulaminem. Oprócz darmowych 100 zł na początek przygody, bukmacher Fortuna daje możliwość otrzymania także bonusu, który podwaja pierwszą wpłatę, bonus ten otrzymamy po wpisaniu podczas rejestracji specjalnego kodu promocyjnego. Limit tego bonusu wynosi 400 zł.

Kod promocyjny Fortuna: BETONLINE

Fortuna to nie tylko typowe zakłady sportowe. Dla swoich klientów ten bukmacher przygotował naprawdę rozbudowaną ofertę. Przede wszystkim, można obstawiać tak zwane zakłady live, czyli zakłady na żywo, w trakcie trwania wydarzenia. Takie zakłady dają jeszcze więcej emocji graczowi, podobną ofertę przygotowała konkurencja, między innymi bukmacher Totalbet, który stara się przyciągnąć graczy do siebie.

Prócz typowych zakładów związanych ze sportem, można obstawiać rezultat wydarzeń rozrywkowych czy politycznych. Fortuna stawia także na brak monotonii. Przygotowano dla graczy kilka produktów, które wprowadzają więcej  różnorodności. Są to m. in. : Hit dnia, Ekspert+ czy Pojedynek.

W dzisiejszych czasach stworzenie aplikacji na smartfona to gwarancja sukcesu. Dzięki możliwości mobilnego obstawiania oraz sprawdzania wyników, kibice mogą skupić się na wydarzeniu sportowym, zamiast dzielić swoją uwagę na mecz oraz ekran komputera. Aplikacja mobilna jest przejrzysta i szybka oraz prosta w obsłudze.

Bukmacher

Bukmacher znany ze swojej chytrości, ale też wielkiej wiedzy na temat zakładów bukmacherskich i typów sportowych, szczególnie z piłki nożnej i siatkówki. Bonusy i promocje bukmacherskie nie są mu obce.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button