Legalny bukmacher Superbet zwraca kasę za przegrane kupony

Bukmacher Superbet zmniejsza przegrane wszystkim swoim graczom za typowanie dowolnych zdarzeń. Łącznie na konto każdego z typerów może trafić nawet 60 PLN i to podczas każdego weekendu.

60 PLN za obstawienie meczy dla każdego

60 PLN za obstawienie meczy dla każdego

Śmiało trzeba powiedzieć, że na pewno jest co obstawiać u bukmachera Superbet. Wynika to z tego, że spotkania rozgrywane są w większości dyscyplin zaczynając od piłki nożnej, tenisa, koszykówki, czy tez siatkówki.

Natomiast każdy z użytkowników ma prawo skorzystać z promocji „SuperBets na Weekend – Bez ryzyka 20 PLN”, a jest ona aktywna w piątek, sobotę oraz niedzielę na stronie www.Superbet.pl.

SuperBets na Weekend – Bez ryzyka 20 PLN

Zadanie graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zagranie kuponu pojedynczego oraz wielozdarzeniowego, na którym muszą znajdować się same mecze z zakładki „SuperBets”.

Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

W przypadku, gdy zakłąd okaże się przegrany to użytkownik w żadnym wypadku nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na bonus o wartości 20 PLN. Łącznie w każdy dzień trwania tej akcji na konto typer może trafić nawet 60 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Superbet?

Zakłady bukmacherskie Superbet online oferują graczom limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na:

  • freebet o wartości 34 PLN
  • bonus za depozyt do 50 PLN
  • bezpieczny kupon do 500 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne wszystkim graczom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest trzeba, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button