Legia Warszawa – Jagiellonia Białystok – 22 lutego (sobota)

W 23. kolejce PKO Ekstraklasy Legioniści w Warszawie gościć będą piłkarzy Jagiellonii którzy po przerwie zimowej w dwóch meczach zainkasowali tylko jeden punkt. Czy uda im się sprawić niespodziankę przy Łazienkowskiej? co warto stawiać? zapraszam do analizy.

Typy Dnia – 22 lutego (sobota)

PKO Ekstraklasa: Legia Warszawa vs Jagiellonia Białystok. Typ i Analiza

Już na wstępie zdradzę wam mój typ na to spotkanie w którym przewiduję parę bramek z tego powodu, że podopieczni Aleksandara Vukovicia po prostu słabo spisują się w defensywie co może wykorzystać Jagiellonia, dlatego polecam over 2,5 po kursie 1.70 w STS.

Goście plasują się na dziewiątym miejscu w tabeli i mają trzydzieści punktów na koncie. Biorąc pod uwagę ich wszystkie mecze można powiedzieć, prezentują się w kratkę. Ostatnich spotkań piłkarze Jagiellonii najlepiej nie wspominają co nie znaczy, że w Warszawie są bez szans.

Pamiętajmy że jest to ekstraklasa Polska która jest bardzo nieprzewidywalna, w każdym meczu wszystko się może zdarzyć, także w tym najbliższym pomiędzy Legią a Jagiellonią. Piłkarze Aleksandara Vukovicia chcą w tym sezonie odzyskać mistrzowski tytuł, ale przed nimi jeszcze daleka droga.

Aktualnie są liderem, ale mają tylko samo punktów co druga Cracovia, czyli czterdzieści dwa. Moim zdaniem w ich grze w dalszym ciągu czegoś brakuje, na pewno ich najsłabszym punktem jest defensywa o czym przekonaliśmy się w ostatnich meczach. W najnowszym w Bełchatowie zremisowali z Rakowem Częstochowa 2-2.

Natomiast wcześniej przed własną publicznością pokonali ŁKS Łódź 3-1. Jeżeli traci się gola w meczu z drużyną, która zamyka tabelę PKO Ekstraklasy, to jest coś nie tak. Grając tak słabo w obronie naprawdę Legioniści do końca sezonu będą mieli pod górkę. Przed nimi kolejne wydaje mi się ciężkie spotkanie z Jagiellonią która mimo słabej formy jest w stanie w sobotę gospodarzom napsuć sporo krwi.

To jest PKO Ekstraklasa, pamiętajmy o tym. Po przerwie zimowej w Krakowie przegrała z Wisłą 0-3. Dodajmy, że stworzyła sobie nieco więcej okazji na strzelenie gola. Natomiast jej najnowszy mecz w Białymstoku z Koroną zakończył się bezbramkowym remisem, ale warto podkreślić, że Jagiellonia stworzyła sobie aż trzydzieści sytuacji bramkowych!

Jak więc widać, w jej ostatnich meczach przede wszystkim brakowało skuteczności. Zawsze powtarzałem, powtarzam i powtarzać będę, że na szczęście każdy mecz jest inny. Na terenie Legii jest w stanie tym razem coś strzelić, bo warszawska drużyna lepiej spisuje się w ataku niż obronie.

Typ: powyżej 2,5 gola

Marco

Marek jest typerem, który od lat na forum bukmacherskim BetOnline posiada status legendy. Jego skuteczność z piłki nożnej jest powszechnie znana, jakość analiz również należy do absolutnej czołówki bukmacherskiej.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button