Legia Warszawa – Stal Mielec – Typy bukmacherskie 18 grudnia (piątek)

Czternasta kolejka będzie ostatnią kolejką w tym roku w PKO Ekstraklasie. Mistrzowie Polski podejmować w niej będą drużynę Stali Mielec. Każde inne rozstrzygnięcie niż zwycięstwo piłkarzy Legii będzie niespodzianką.

Typy Dnia – 18 grudnia (piątek)

Legia Warszawa vs Stal Mielec. Typ i Analiza

Dla obu drużyn będzie to pierwsze bezpośrednie starcie w poważnych rozgrywkach. Ostatnio w ramach spotkania towarzyskiego mierzyły się w 2018 roku, wówczas Legia pokonała Stal 3-2.

To być może dobry znak dla Legionistów którzy w piątkowym meczu są zdecydowanym faworytem o czym świadczy kurs 1.32 (Fortuna). Są w tej chwili w najlepszej formie, biorąc pod uwagę pięć czy dziesięć ostatnich spotkań zajmują pierwsze miejsce w tabeli formy.

Nic więc dziwnego, że po trzynastu rozegranych kolejkach plasują się na pierwszej pozycji w ligowej tabeli. Mają dziewięć zwycięstw na koncie, dwa remisy i dwie porażki. Większość spotkań w ostatnim czasie oczywiście wygrali.

W ostatniej kolejce Legia w Krakowie wygrała z Wisłą 2-1. I choć jako pierwsza straciła gola, potrafiła odrobić straty w drugiej połowie. Bohaterem spotkania został Pekhart który w końcówce spotkania dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.

To najlepszy dowód na to, że podopieczni Czesława Michniewicza są w bardzo dobrej formie. Przygrywając, są w stanie odrabiać straty i wygrywać. Wcześniej dwa do zera wygrali z Lechią Gdańsk. Piłkarze Stali Mielec sklasyfikowani są dopiero na piętnastym miejscu w tabeli co nie powinno dziwić, w końcu są beniaminkiem.

W trzech ostatnich meczach nie zaznali smaku zwycięstwa, ciężko więc mówić o ich dobrej formie. Są za burtą pucharu Polski, ponieważ w 1/16 finału w rzutach karnych przegrali z Piastem Gliwice. Następnie w Szczecinie ulegli Pogoni 0-2, a ostatnio w Mielcu zremisowali z Lechem Poznań 1-1. Wicemistrzowie Polski zagrali jednak poniżej oczekiwań swoich kibiców. Jeżeli Legioniści zaprezentują podobny poziom jak podczas ostatnich spotkań, powinni wyjść z tego pojedynku zwycięsko.

Typ: 1

Marco

Marek jest typerem, który od lat na forum bukmacherskim BetOnline posiada status legendy. Jego skuteczność z piłki nożnej jest powszechnie znana, jakość analiz również należy do absolutnej czołówki bukmacherskiej.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button