Lotto przez internet – jak grać?

Zastanawiasz się nad tym, czy Lotto online jest możliwe? Fakty są takie, że od 5 grudnia możliwa jest gra online. Nie trudno się domyślić, że gra odbywa się na stronie Totalizatora Sportowego. Niemniej to nie jedyny sposób na grę. Jest jeszcze gra poprzez aplikację. Skupmy się jednak na tym, co ma miejsce na stronie.

lotto online
Jak grać w internecie w Lotto online?

Lotto przez internet bez tajemnic

Patrząc przez pryzmat tego, co jest po zalogowaniu się, nie powinno być żadnych zaskoczeń. Z pełnym przekonaniem trzeba powiedzieć, że czyniono wszelkie starania mające na celu bezproblemową grę.

Na początku oczywiście wybieramy 6 z 49 liczb. Liczby można wybrać samodzielnie lub wybrać metodę na chybił trafił (kupon warty jest 4 zł). Następnie pora zastanowić się nad tym, czy interesuje nas gra z Plusem.

Dla osób niezorientowanych — gra z Plusem jest równoznaczna z udziałem w dodatkowym losowaniu miliona złotych. Dodanie Plusa do zakładu to konieczność dopłacenia złotówki.

Następny krok w Lotto online to wybór losowań, w których kupon będzie brał udział. Co więcej, jest też możliwość subskrybowania kuponu (subskrybowany kupon bierze udział w kolejnych losowaniach, jeżeli nie dojdzie do wyłączenia subskrypcji).

Warto podkreślić, że subskrypcja może zostać wyłączona automatycznie, chodzi oczywiście o sytuację, w której zabraknie środków na koncie.

Jak się zarejestrować w Lotto?

Wróćmy teraz do rejestracji w Lotto online. Realia przedstawiają się tak, że rejestracja jest odzwierciedleniem tego, jakie prawo jest w Polsce. Nie ma tu nic szczególnego, standard, do którego już się przyzwyczailiśmy.

Podczas rejestracji nieodzowne jest podzielenie się następującymi informacjami: numer i seria dowodu osobistego, numer PESEL, adres, numer konta bankowego (łatwo można się domyślić, że numer konta jest nieodzowny, aby doszło do wypłaty ewentualnej wygranej).

Konieczne jest również potwierdzenie zapoznania się z regulaminem, złożenie oświadczenia dotyczącego legalności środków oraz wyrażenie kilku zgód. Kiedy to wszystko za nami, zostaje czekać na link aktywacyjny. Trzeba jednak pamiętać, że weryfikacja zostaje zakończona w momencie przesłania skanu dowodu osobistego.

Bukmacher

Bukmacher znany ze swojej chytrości, ale też wielkiej wiedzy na temat zakładów bukmacherskich i typów sportowych, szczególnie z piłki nożnej i siatkówki. Bonusy i promocje bukmacherskie nie są mu obce.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button