Manchester City – Sheffield Utd – Typy bukmacherskie 30 stycznia (sobota)

Przegrali na własne życzenie. Tak można skomentować ostatnią porażkę Czerwonych Diabłów z drużyną Sheffield Utd. W następnym meczu Szable zmierzą się z Manchesterem City. Myślę że na Etihad Stadium będą miały mniej szczęścia.

Typy Dnia – 30 stycznia (sobota)

Manchester City vs Sheffield Utd. Typ i Analiza

Obie drużyny dzieli w tabeli ogromna przepaść, bo to różnica aż trzydziestu trzech punktów! Sheffield Utd zamyka tabelę Premier League. Natomiast The Citizens z dorobkiem czterdziestu jeden punktów sklasyfikowani są na fotelu lidera.

Jakim cudem więc Czerwone Diabły przegrały spotkanie z tak słabym przeciwnikiem? jak napisałem na początku, po prostu przegrały na własne życzenie. Piłkarze City są ostatnio w bardzo dobrej formie przez co powinni w sobotę wygrać zgodnie z planem.

Trzeba podkreślić, że wygrali jedenaście ostatnich spotkań! Między innymi z Chelsea 3-1, Crystal Palace 4-0, Aston Villą 2-0, a w ostatniej kolejce na wyjeździe rozgromili West Brom 5-0 potwierdzając tym samym bardzo dobrą formę.

Jak więc widać, wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że podczas weekendu podopieczni Pepa Guardioli odniosą kolejne zwycięstwo w sezonie Premier League. Mimo że kontuzjowani są Ake i De Bruyne powinni wygrać przekonująco.

Jeżeli chodzi o problemy kadrowe drużyny Sheffield Utd, to niezdolni do gry są Berge, McBurnie, O’Connell, Robinson i Osborn.

Moim zdaniem ich ostatnie zwycięstwo z Manchesterem United o niczym nie świadczy, bo Czerwone Diabły po prostu zagrały słabo. Wcześniej w Premier League Szable przegrały z Tottenhamem 1-3. Między innymi pokonały Newcastle 1-0 które jest bez formy. Tak więc ciężko ich chwalić. Z punktu widzenia kibiców Sheffield Utd ciężko być optymistą, bowiem Manchester City pod każdym względem jest lepszy.

Typ: 1 (-1,5 Handicap)

Marco

Marek jest typerem, który od lat na forum bukmacherskim BetOnline posiada status legendy. Jego skuteczność z piłki nożnej jest powszechnie znana, jakość analiz również należy do absolutnej czołówki bukmacherskiej.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button