Merw – Altyn Asyr – 13 maja (środa)

Czas na spotkanie mistrza Turkmenistanu, czyli drużyny Altyn Asyr która w środę w ramach ósmej kolejki Yokary Liga podejmować będzie zespół Merw. Mecz odbędzie się o godzinie 15:00.

Typy Dnia – 13 maja (środa)

Merw vs Altyn Asyr. Typ i Analiza

Mam nadzieję że domyślacie się, iż zdecydowanym faworytem tej potyczki są piłkarze Altyn Asyr. Nie może być inaczej, bowiem w poprzednim sezonie prezentowali się najlepiej przez co sięgnęli po mistrzowski tytuł. Jak spisują się dziś? jak na razie po siedmiu rozegranych kolejkach sklasyfikowani są na drugim miejscu w tabeli i mają dwanaście punktów na koncie. Liderem jest Ahal, do tej drużyny piłkarze Altyn Asyr tracą zaledwie trzy oczka.

Jak więc widać, w najbliższą środę mają o co walczyć, motywacji im z pewnością nie zabraknie. Jaki typ na to spotkanie? oczywiście stawiam na zwycięstwo Altyn Asyr. Wszystko przemawia na ich korzyść, czyli przede wszystkim doświadczenie, pewność siebie, zgranie, no i co też ważne.

Historia bezpośrednich spotkań przemawia zdecydowanie za Altyn Asyr. W poprzednim sezonie wygrali wszystkie mecze z Merw. Większość spotkań wygrali w przekonującym stylu. W bieżących rozgrywkach także odnieśli zwycięstwo na swoim terenie dwa do zera.

Nic dodać, nic ująć, zawodnicy Altyn Asyr są za silni na drużynę Merw i w środę powinni ponownie to udowodnić. Po ostatniej porażce z Nebitci 0-1 jak wcześniej wspomniałem motywacji na pewno im nie zabraknie. Wcześniej pokonali FC Asgabat 4-1 i Ahal 2-1.

Natomiast gracze Merw którzy sklasyfikowani są na szóstym miejscu w tabeli spisują się słabiutko. Na siedem gier przegrali aż pięć spotkań. W ostatnim wyjazdowym meczu z Kopetdag Asgabat nie za wiele mieli do powiedzenia, dlatego przegrali 1-3. Pozytywów w ich grze nie widać, dlatego moim zdaniem po kursie 1.40 w STS warto stawiać na zwycięstwo Altyn Asyr.

Typ: 2

Marco

Marek jest typerem, który od lat na forum bukmacherskim BetOnline posiada status legendy. Jego skuteczność z piłki nożnej jest powszechnie znana, jakość analiz również należy do absolutnej czołówki bukmacherskiej.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button