Napoli – Torino – 17 lutego (niedziela)

W niezielny wieczór na Stadio San Paolo wicelider Serie A Napoli podejmować będzie Torino. Czy dla Zielińskiego i Milika będzie to kolejna okazja na pokazanie się z dobrej strony? kursy wystawione przez bukmacherów pokazują, że mogą coś strzelić, Napoli jest zdecydowanym faworytem. Z drugiej strony Torino jest drużyną która dotychczas na wyjeździe zremisowała najwięcej spotkań i przegrała tylko jeden mecz, wynik pozostaje więc sprawą otwartą.

Typy Dnia – 17 lutego (niedziela)

Co ciekawe, jak wcześniej wspomniałem goście na wyjeździe przegrali tylko raz, to poza Juventusem czołowe drużyny z górnej części tabeli przegrali tych spotkań na wyjeździe więcej. Mimo to Torino nie jest wśród najlepszych drużyn, w tabeli sklasyfikowane jest na ósmym miejscu z dorobkiem 34 punktów. Mimo że Napoli bardzo dobrze spisuje się przed własną publicznością uważam, że goście są w stanie im zagrozić, dla nich ten mecz ma większe znaczenie, bowiem walczą o miejsce premiowane grą w europejskich pucharach.

Z kolei najmocniejszym punktem Azzurri jest własne boisko gdzie do tej pory odnotowali dziesięć zwycięstw i dwa remisy, nie przegrali jeszcze meczu. Jak więc widać, dlatego bukmacherzy stawiają ich w roli pewnego faworyta. Patrząc jednak na wyjazdowe mecze Torino niewykluczone, że kursy na wygraną Napoli będą jeszcze rosnąć.

Mimo że u siebie gra bardzo dobrze, to moim typem jest tu over 2 z opcją zwrotu przy dwóch golach. Azzurri wcale nie muszą do tego spotkania podochodzić na serio z zamiarem zdobycia trzech punktów które w tabeli i tak nic nie zmienią. Mają aż czternaście punktów straty do lidera Juventusu i aż dziewięć punktów przewagi nad trzecim Interem, jak więc widać, ich ewentualna porażka i tak niewiele zmienia. Co za tym idzie? jak wcześniej wspomniałem, mogą w tym meczu nie zagrać na 100%, dlatego jest duża szansa, że jakieś gole padną z obu stron.

To dla Torino ten mecz jest zdecydowanie ważniejszy, ponieważ by myśleć o europejskich pucharach potrzebują kolejnych punktów. 2-9-1, tak wygląda ich bilans spotkań wyjazdowych, to nie przypadek, oni faktycznie bardzo dobrze czują się w roli gości. Dlatego kurs na zwycięstwo Napoli jest dla mnie jakimś nieporozumieniem, bo różnie się to spotkanie może zakończyć, Torino na wyjazdach strzelać potrafi.

Nie tak dawno przekonała się o tym Roma która na swoim terenie wygrała z Torino 3-2. Następnie podopieczni Waltera Mazzarri’ego pokonali u siebie Inter 1-0, na wyjeździe bezbramkowo zremisowali ze Spal i w ostatniej kolejce w starciu z Udinese zgarnęli trzy punkty wygrywając u siebie 1-0. Wyjazdowy mecz z Romą pokazał, że silniejszym drużynom też potrafią strzelać bramki. Z kolei Napoli u siebie jest bardzo mocne, niemniej gole też traci o czym świadczą ostatnie mecze.

Bologna to zespół który w tym sezonie broni się przed spadkiem, mimo to w ubiegłym roku pod koniec grudnia, grając na wyjeździe z Napoli napsuł mu sporo krwi, ostatecznie przegrał tylko 2-3. Czy mecz nie tak dawno z Lazio z którym Napoli wygrało 2-1 też pokazał, że te bramki jednak u siebie traci. Po ostatnim zwycięstwie w Lidze Europy z Zurich 3-1 Azzurri mogą jeszcze odczuwać skutki przemęczenia. I to kolejny powód dla którego lepiej w tym meczu grać na bramki.

Typ: powyżej 2 gola

Marco

Marek jest typerem, który od lat na forum bukmacherskim BetOnline posiada status legendy. Jego skuteczność z piłki nożnej jest powszechnie znana, jakość analiz również należy do absolutnej czołówki bukmacherskiej.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button