Nioman Grodno – Eniergietyk-BDU – 24 kwietnia (piątek)

W piątek odbędą się dwa pierwsze mecze szóstej kolejki białoruskiej Wyszejszaja Liha. Spotkanie pomiędzy drużynami Nioman Grodno a Eniergietyk-BDU zaplanowano na godzinę 19:00.

Typy Dnia – 24 kwietnia (piątek)

Nioman Grodno vs Eniergietyk-BDU. Typ i Analiza

Nie widać w tym meczu faworyta. Piłkarze Eniergietyk-BDU zaliczyli dobry start. W pierwszej kolejce czego nawet nie spodziewali się bukmacherzy sensacyjnie pokonali BATE 3-1. Następnie trzy punkty wywalczyli w starciu z Ruchem Brześć 1-0, a potem pokonali także FC Mińsk 2-0. Jednak w ostatnim czasie w ich grze coś się posypało, prezentują się znacznie gorzej o czym najlepiej świadczą dwie porażki z rzędu.

Jak więc widać, przed meczem z Nioman Grodno goście nie są w najlepszej formie. W ostatniej kolejce przed własna publicznością niespodziewanie przegrali z FK Haradzieja 0-1. Gołym okiem widać, że gracze Eniergietyk-BDU mają duży problem ze zdobywaniem bramek. Owszem, sytuacje bramkowe sobie stwarzają, ale ofensywni piłkarze nie są w stanie się przełamać i coś trafić do siatki przeciwnika.

Jak zaprezentowali się we wcześniejszym spotkaniu przeciwko Żodzino? kibice także musieli pogodzić się z porażką, bowiem ich pupile przegrali 0-2. Jak więc widać, piłkarze Eniergietyk-BDU faktycznie nie potrafią sobie poradzić z tym problemem jeżeli chodzi o grę ofensywną.

Dlatego w najbliższy piątek spodziewam się lepszego występu ze strony piłkarzy Nioman Grodno, zwłaszcza że swoje spotkanie rozgrywać będą na swoim boisku gdzie do tej pory w dwóch rozegranych meczach odnotowali zwycięstwo i remis.

Pokonali FK Witebsk 2-0, czyli zespół który aktualnie zajmuje drugie miejsce w tabeli, oraz zremisowali z Biełszyną 1-1, troszkę jednak na własne życzenie, bo szanse mieli spore i przy odrobinie szczęścia spokojnie mogli ten mecz wygrać.

Najnowszy mecz Niomana Grodno zakończył się wyjazdową porażką z Dynamem Mińsk 0-2. Ten zespół jednak lepiej czuje się u siebie i jest w stanie w piątek nawet wygrać, bo zawodnicy Eniergietyk-BDU jakby ostatnio nieco zwolnili. W poprzednim sezonie na terenie Nioman Grodno zremisowali 1-1.

Typ: 1X

Marco

Marek jest typerem, który od lat na forum bukmacherskim BetOnline posiada status legendy. Jego skuteczność z piłki nożnej jest powszechnie znana, jakość analiz również należy do absolutnej czołówki bukmacherskiej.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button