Obstawiaj mecze i wygrywaj więcej. Extra kasa od STS.

Legalny bukmacher STS online nagradza każdego swojego typera za obstawienie meczu eliminacji europejskich pucharów: Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji. W ramach prezentu na konto typera może trafić nawet 100 PLN.

Darmowy bonus dla graczy za obstawienie meczy.

Darmowy bonus dla graczy za obstawienie meczy.

Warto jest zaznaczyć, że podczas najbliższych dni będziemy mogli obserwować polskie zespoły, ponieważ swoje konfrontacje rozegrają Legia Warszawa vs Slavia Praga oraz Gent vs Raków Częstochowa.

Na przeciw graczom wychodzi bukmacher STS, który oferuje typerom limitowaną ofertę promocyjną „Ekstra kasa na puchary” do 26 sierpnia do godziny 23:59. Użytkownik, który chce wziąć w niej udział koniecznie musi się do niej dołączyć na stronie www.STS.pl.

Bonus do 100 PLN za obstawienie meczy:

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zawarcie zakładu AKO, tzw. wielozdarzeniowego, na którym to musi znajdować się minimum jeden typ związany z eliminacjami do europejskich pucharów: Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji.

Aktualny kod promocyjny w Betfan

W przypadku, gdy zakład okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie typera. A do tego użytkownik otrzyma kolejną premię w wysokości 100% stawki, która może wynieść nawet 100 PLN.

1229 PLN na start u bukmachera STS:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują graczom specjalną ofertę promocyjną, w której to użytkownicy mogą liczyć na darmowe 29 PLN za założenie konta bez wpłaty własnej oraz premię równowartości depozytu do 1200 PLN.

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest trzeba, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button