Polska – San Marino – Typy bukmacherskie 9 października (sobota)

Na stadionie PGE Narodowym w Warszawie w sobotę rozegrane zostanie spotkanie pomiędzy reprezentacją Polski a drużyną San Marino. Transmisja w Polsat Sport Premium 1, TVP 1 i TVP Sport. Zapraszam do analizy.

Typy Dnia – 9 października (sobota)

Polska vs San Marino. Typ i Analiza

Historia bezpośrednich spotkań bez dwóch zdań przemawia zdecydowanie na korzyść Biało-Czerwonych którzy wygrali wszystkie dotychczasowe spotkania z reprezentacją San Marino. W tym najnowszym w Serravalle odnieśli zwycięstwo 7-1.

W Warszawie także możemy spodziewać się strzelaniny, bo piłkarze z San Marino w każdych eliminacjach są przysłowiowym chłopcem do bicia. Podczas tych kwalifikacji MŚ 2022 w sześciu grach stracili już dwadzieścia cztery gole.

Oczywiście przegrali wszystkie sześć spotkań przez co zajmują ostatnie miejsce w grupie. Natomiast podopieczni Paulo Sousy (3. miejsce) mają jedenaście punktów na koncie, ponieważ odnotowali trzy zwycięstwa, dwa remisy i jedną porażkę.

Po wysokiej wygranej nad San Marino, w ostatniej kolejce w Warszawie zremisowali z reprezentacją Anglii 1-1. Trzeba przyznać pokazali się z dobrej strony, grali jak równy z równym, dlatego obie reprezentacje podzieliły się punktami.

Polacy sklasyfikowani są na dwudziestym siódmym miejscu w rankingu FIFA. San Marino zajmuje bardzo odległe miejsce nr. 209. Jak więc widać, będzie to walka Dawida z Goliatem.

Typ: powyżej 4,5 gola

Marco

Marek jest typerem, który od lat na forum bukmacherskim BetOnline posiada status legendy. Jego skuteczność z piłki nożnej jest powszechnie znana, jakość analiz również należy do absolutnej czołówki bukmacherskiej.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button