PSG – Brest – Typy bukmacherskie 15 stycznia (sobota)

Paryżanie poza zasięgiem w Ligue 1. Po dwudziestu kolejkach są liderem i mają jedenaście punktów przewagi nad drugim Nice. W sobotę czeka ich mecz z Brest. Zapraszam do analizy.

PSG – Brest – Typy bukmacherskie 15 stycznia (sobota)

PSG vs Brest. Typ i Analiza

Jak się pewnie domyślacie, murowanym faworytem tego spotkania są piłkarze PSG. Nie może być inaczej, skoro po pierwsze, historia bezpośrednich spotkań przemawia zdecydowanie za nimi!

Po drugie, walczyć będą na Parc des Princes gdzie punktują najlepiej. Na tym stadionie w Ligue 1 nie zaznali jeszcze smaku porażki. W dziewięciu grach odnotowali osiem zwycięstw i jeden remis.

Po trzecie po dwóch remisach z rzędu z pewnością nie zabraknie im motywacji. W ostatniej kolejce zremisowali z Lyonem 1-1. Wcześniej takim samym rezultatem zakończyli spotkanie z Lorient.

Na Parc des Princes najbardziej jednak spodziewam się bramek, gdyż wicemistrzowie Francji przystąpią do tego spotkania osłabieni brakiem kilku podstawowych piłkarzy. Dlatego wszystko się może zdarzyć.

Brest to przeciętna drużyna Ligue 1 która z dorobkiem dwudziestu pięciu punktów sklasyfikowana jest na trzynastym miejscu w tabeli. Ostatnio na swoim boisku przegrała z Nice 0-3 które zajmuje drugie miejsce w Ligue 1. Drużyna ta jednak potrafi strzelać gole co udowodniła w 1/16 finału Pucharu Francji gdzie na swoim boisku pokonała Bordeaux 3-0.

Na boisku Brest Paryżanie wygrali 4-2. Tym razem także nie można wykluczać bramek, ponieważ PSG ma poważne problemy kadrowe!

Typ: powyżej 2,5 gola (kurs 1.36 na Fortuna)

Marco

Marek jest typerem, który od lat na forum bukmacherskim BetOnline posiada status legendy. Jego skuteczność z piłki nożnej jest powszechnie znana, jakość analiz również należy do absolutnej czołówki bukmacherskiej.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button